Zor Hedef
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 132 Görüntülenme

Zor Hedef

Natasha Ciltçi kaybolan babasını arayan New Orleans'a gelir. Bunu yaparken, Chance adlı çok zor bir adamla tanışır. Babasının, insan avını avlama fırsatı satan bir organizasyon tarafından öldürüldüğünü öğrenmesine yardımcı oluyor. New Orleans'daki bir polis grevinden yararlanıyorlar. Brüksel'teki kaslar kazanacak mı?

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Çoğu kimse, bu filmin John Woo'nun dolabında bir kalbur halinde işaretlenebileceğini söylüyor. Bundan çok uzak fakat İngiltere'de PAL video makinelerine sahip olan insanlar için kullanılabilen, tamamen kaldırılmamış olan sürümü görürseniz. Bence bu John Woo'nun en iyi Amerikan yapımı işi. Yüzden / Kapalardan daha iyi, daha önce filme alınmıştı ama ilgisini arttırmak için Woo stilindeki şiddet yoktu. Ancak Sabit Hedefin bol miktarda var. Bazı insanlar, Mardi Gras mezarlığındaki son çatışmanın Woo'nun en iyi görselleri arasında olduğuna inanıyorlar. Hızlı kanlı şiddetin acelesi adrenalin pompalamaya başlıyor, Van Damme, Desperado'nun iki saat içinde yaptığı işe kıyasla kötü adamları 15 dakika içinde daha fazla mermiyle pompaladı! Amerikan Versiyonu, İngiltere versiyonuna kıyasla oldukça vasat. ABD versiyonu daha az şiddet içeriyor ve goofs bölümüne bakarsanız, işlerin çoğunun içeriği şiddetin düzenlenmesinden kaynaklanıyor. 116 dakikalık sürümü kaba bir kesimle ellerinizi nereden bulabileceğinizi biliyorum ama renksiz (yeşilimsi bir ton hariç) ve 20 dakikanın çoğu nedeniyle zaman kaybı. ekstra sadece konuşuyor.

  Van Damme'nin biraz hayal kırıklığına uğramış olduğunu düşünüyorsan, o gerçekten değil. Hareket edemiyor olabilir, ancak Woo onu her zamankinden daha serin kılarak Van Damme'i iki el silahlarıyla dolaştıracak şekilde sergiledi. Bu film Van Dammes'in hassasiyetine dayanıyor.

  Bu filmi bir şans verin, daha iyi bir zaman için İngiltere sürümünü edinin.

  Bu 5'i dışarıda veriyorum 5.

  John Woo, dünyayı yönetiyor.

  Diğer Adları:

  Hard Target

  Yayın Tarihi:

  20 Ağustos 1993

  Senaryo:

  Chuck Pfarrer

  Ödüller:

  1 ödül & 5 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?