Zip, Zap ve Kaptanlar Adası
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 494 Görüntülenme

Zip, Zap ve Kaptanlar Adası

Oskar Santos'un 1950'lerin İspanyol çizgi roman kahramanlarındaki ikinci güncellemesi, 2013'ün başarılı Zip ve Zap'ı ve Marble Gang'ı takip ediyor.
Zip ve Zap'ın Zip ve Zap'ta olduğu İspanyol çizgi roman kahramanlarının Zip ve Zap'ta ve Kaptan'ın Ada'sında buldukları ürpertici evde Sherlock Holmes, Allan Quartermain ve Jekyll ile Hyde gibi eskiden beri serüven sergileyen bir duvar resmi vardır. "Ne kadar can sıkıcı," iki kahraman, birbirlerine mırıldanır ve geri dönerler, çünkü bu film eski moda kahraman ruhunun biraz daha fazlasını yapmış olabilir. İspanya'nın Ağustos ayı ortasında piyasaya sürülmesinden sonra Captain's Island, 2013'teki Zip ve Zap ile Marble Gang filminin başarısını tekrarlamayı başaramadı ancak seçilen bölgelerdeki offshore distribütörler pikin görsel havası ve genelde kaygan üretimiyle baştan çıkarmalılar değerler.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Zipi y Zape y la Isla del Capitán filmini izle Oskar Santos'un Jose Escobar'ın 1950'li İspanyol çizgi romancı şaşkın erkek kahramanlarının ikinci güncellemesi, başarılı, daha temelli Mermer Çetesini takip ediyor. 7 ila 12 yaşlarındaki demografik bilgileriyle çabucak unutulmadan önce tek bir görüntüleme için yeterince hoşnut görünüyor. Zip, Zap ve Kaptanlar Adası türkçe dublaj izle Fakat, aralarındaki gerçek gerilime de ihtiyaç duyuluyor ve gösteride pek bir şey yok. Ne, başlık unvana rağmen, kahramanlar düzgünce yaramaz ama büyüleyici: sadece hoş görünüşlü fakat oldukça suratsız saçlı çocuklar (tabii nedenlerden ötürü, önceki filmden kopmayacak) sadece macerası olduğu söylenebilir.

  Bir Noel ağacından çalmaya çalışırken bir dükkânı yaktıktan sonra, Zip (Teo Planell) ve Zap (Toni Gomez), anne babalarına (Jorge Bosch ve Carolina Lapausa) babanın bir toplantı yaptığı uzak bir adaya eşlik ederler. Kaybedilenler, Miss Pam (Elena Anaya), uşak Jaime (Fermi Reixach) ve karışık bir rahibe Rahibe Enriqueta (Goizalde Nunez) tarafından işletilen bir evde buluyorlar. Aksi takdirde sadece çocuklar yaşar, ada Miss Pam tarafından kurallara bağlı olmayan, sadece mutluluk temelinde temellenir; çocuğunuzu nasıl yetiştireceğinize ilişkin temaları araştırmaz; bu kısaca izleyicilerin anne-babalarını oturup uyarır hale gelecektir. Zip & Zap and the Captain's Island hd izle

  Diğer Adları:

  Zip & Zap and the Captain's Island

  Yayın Tarihi:

  29 Temmuz 2016

  Senaryo:

  José Escobar, Jorge Lara, Oskar Santos

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?