Zamanda Kıvrılma 2018 A Wrinkle In Time Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 1 Yorum 73 Görüntülenme

Zamanda Kıvrılma 2018 A Wrinkle In Time Türkçe Dublaj izle

Her küçük konuda düşüncelerimi paylaştığım youtube videolarını veya Amazon yorumlarını yayınlamaya gerek yok. Mavi bir ayda bir, kendimi zorla hissediyorum. Bu filmden 2013 yılında yaptığım filmle aynı duygudan yola çıktım. Film 43'ten çıkıyorum: üretimine dahil olan herkese (özellikle Hugh Jackman) “Neden?” Diye sormaya yönelik güçlü bir istek. "Bu projeyi neden kabul ettiniz? Çok filmli bir sözleşme anlaşmasının parçası mıydı? Yapılmadan önce senaryoyu okumanıza izin verdiler mi? Neden?" Zamanda Kıvrılma 2018 Türkçe Dublaj izle

Sanırım bu film ... ... nedenlerden dolayı büyük ekrana yükseltilen ... ... düşük bütçeli bir Disney filmi. CGI dikkati dağıtıyor ve geliştirmiyor. Diyalog, 6 yaşından itibaren hayatın aşırı basit bir bakış açısıyla yazılmış gibi görünüyor. Tek boyutlu karakterler. 1962 romanına aşina değilim, belki sadık bir eğlence olmaya çalışarak engelleniyor ...?

Bu film, birkaç ay önce benim radarımda, üretimine dahil olanların çeşitliliği hakkındaki bazı yorumlar nedeniyle oldu. Bir kavram olarak: saygı. Pazarlamadakiler için: 20 yıl geri harekete geçmediğiniz için lütfen bu hususu göz ardı etmeyin.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Wrinkle in Time

  Yayın Tarihi:

  09 Mart 2018

  Senaryo:

  Jennifer Lee, Madeleine L'Engle

  Ödüller:

  1 ödül

  Yorumlar (1)