Yitik Zaman: Geri Dönen Çocuk – Ayrı Kaldığımız Zamanın Sırrı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 141 Görüntülenme

Yitik Zaman: Geri Dönen Çocuk – Ayrı Kaldığımız Zamanın Sırrı

Ufuklanma Zamanı: Döndürülen Bir Çocuk, orta bölümdeki birkaç küçük uzunluğa rağmen, fantaziyi ve gerçekliği harika oyunculuk performanslarıyla karıştıran ilginç bir hikayeyle ikna eden bir Güney Koreli fantezi tiyatrosudur. Dostluk, yaşam ve güven konularını bir tutma biçimiyle ele alan filmin derinliği çok fazladır. İki ana karakter, otantik, dinamik ve sempatiktir ve çoğu izleyici, kaderlerini sonuna kadar önemser. Kamera işi doğru ve yavaş, hafif teknikler çok atmosfer yaratıyor, Mekanlar gizemli ve özgün. Filmin filmin atmosferik bölümlerinin altını çiziyor ve hatta özel efektler muhteşem ama yine de mükemmel bir karışım olan yere-to-earth. Asya fantastik filmleri başarısız oluyor.

Hikaye, çoğu izleyicinin belirleyebileceği iki genç yabancı arasındaki dostluğun etrafında dönüyor çünkü bunlar hem derin hem de sempatik ve esnektir. Su-rin boşanmış annesi öldü ve üvey babasıyla bir adaya taşındığı genç bir kız. Yoğun oğlu babası ile gerçekten çok fazla zaman geçirmiyor, yeni arkadaşlar edemiyor ve okült ilgisinden dolayı garip görünüyor. O, gizli bir işaret dili geliştiren yaratıcı, duygusal ve akıllı bir Kız'tır. Sung-min, diğerlerinden çok farklı gizemli bir kızın üzerine ezilmiş, eğlenceli, iyimser ve tuhaf yetim bir çocuktur. Yakınlarına yaklaşmak için çok çalışıyor ve arkadaşlarının olumsuz yorumları olmasına rağmen, yaşlı Kızla yoğun bir dostluk ve hatta romantik bir ilişki geliştiriyor. Bir gün, genç çift ve iki genç arkadaş bir ormanda gizli bir gölde parlak bir yumurta bulan gizemli bir mağarayı keşfederler. Su-rin kayıp bir saç tokasını aramak için mağaraya döndüğünde, üç oğlan gizemli yumurtayı kırıp, herkesin yanı sıra aileleri için de acil, kısa vadeli ve uzun vadeli sonuçlar doğuran, doğaüstü bir olay yaratır ve adanın küçük topluluğu. Sana bir şey daha anlatırsam yaratıcı plandan uzaklaşırdım.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Öyküyü kapatan olay doğaüstü bir olay olsa da, hikayenin geri kalan kısmı özellikle gerçekçidir ve güçlü bir duygusal, felsefi ve psikolojik dokunuşa sahiptir. Kalp kıran anlar ve düşünceli pasajlar, kısa anı umut ve sevinç ile karşılıyor. Hikaye, sonuna kadar ilginç kalır, bazıları mutlu, diğerleri ise üzücü bir bitiş olarak görür ki bu da görüşünüze göre daha da ilginç kılar.

  Vanishing Time: İade Edilen Bir Çocuk iki parlak ana karakter nedeniyle entelektüel gençler için özellikle mükemmel bir filmdir ancak derin dramları ya da düşünceli fantezi filmleri seven herkes bu akıllı filmi adil bir şansa dönüştürmelidir. Bir kez daha, Güney Koreli sinema, Hollywood'un açlık oyunları ya da Insurgent bayilikleri çevresinde genç film dalgalarını kolayca aşan derin bir genç filmi yaratmayı başardı.

  Diğer Adları:

  Vanishing Time: A Boy Who Returned

  Yayın Tarihi:

  16 Kasım 2016

  Senaryo:

  Tae-hwa Eom

  Ödüller:

  1 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?