Woodshock 2017 Türkçe Dublaj HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.9 IMDB Puanı 72 Görüntülenme

Woodshock 2017 Türkçe Dublaj HD izle

Woodshock izle Bunun römorktan Melankoli'ye benzediğini düşündüm, o yüzden hemen ilgisini çekti. Kirsten Dunst'i seviyorum, onu çok çekici buluyorum ve oldukça alçak gönüllü olduğuna inanıyorum (katılmıyorum önce Melancholia ve Fargo Sezon 2'ye bakınız). Genellikle görsellere ve filmin estetik bileşenine odaklanan bağımsız filmleri severim, bu yüzden Woodshock'la bir muamele yapacağımı düşünmüştüm. Maalesef burada ev hakkında yazmak için çok az şey var.

Film, yakın zamanda hayatında trajik bir kayıp yaşayan Theresa hakkında. Kaybeden oldukça duygusal olarak batmış ve uyuşturucu değiştiren bir zihin ve gerçeklik geçirmesi hayatında etkili oluyor. Keşke film hakkında daha fazla bilgi verebilirdim, ancak başkalarının neler olduğunu kavramak ya da kavramak gerçekten zor. Bu bile iyi bir şekilde bir karışıklık değildir. Filmin mantıklı bir yanı yok ve gerçek hissetmiyor bile. Minimalist bir doğanın derin filmlerini taklit etmeye çalışıyor ancak eser için herhangi bir ilgi ya da merhamet yakalamıyor.

Film stili incelemeye değer. Kate ve Laura Mulleavy kesinlikle sinematik tarzı göz önünde bulunduruyorlar. Üst üste binme kullanımı bunun için büyük bir favori oldu. Neon ışıkları, puslu atmosfer ve güçlü bir skora bakmak ve filmin teknik yönlerini en üst seviyeye getirmek için de yapıyoruz. Film izle, uyuşturucu yakıtlı yüksek atmosferi ile uyumlu hissediyor. Gerçekten bu. Bence Kirsten Dunst bu konuda gerçekten çok iyi. Gerçekten de üzgün, üzüntü içindeki bir kadının rolüne hakim olmuştur. Filmdeki eksikliklerden dolayı hatalı değil.

Bence Kate ve Laura Mulleavy tarzlarından etkilendiler, yazıları daha çok çalışmaya ihtiyaç duydu. Bakımı zor ve gerçekten olanları takip et. Bu gibi filmler için sabırlı bir insanım ama asgari hikayesi ile gerçek bir etkiye sahip olmalılar. Bu film maalesef bunu yapmaz ve sinir bozucu bir deneyimdir. Kesinlikle zaman ve çaba değer değil.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Woodshock

  Yayın Tarihi:

  22 Sep 2017

  Senaryo:

  Kate Mulleavy, Laura Mulleavy

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?