film izleme sitesi
Véronique’in İkili Yaşamı
9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (2)
7.9 IMDB Puanı 563 Görüntülenme

Véronique’in İkili Yaşamı

Véronique'in İkili Yaşamı filmi, puan alarak 1991 yapımı olan filmin konusunda ise Genç ve güzel Véronique Paris’te yaşar; genç ve güzel Weronika ise Varşova’da. Ortak hiçbir noktaları yoktur ve hiç tanışmamışlardır. Ama aynı adı taşıyan bu iki kadın, birbirlerinin tıpatıp benzeridir. Başarı, ölüm ve aşk dolu hayatlarını birbirlerinden habersiz ama yine de varlıklarını gizemli biçimde hissederek yaşarlar.
Krzysztof Kieślowski'nin en önemli filmlerinden olan Véronique'in İkili Yaşamı, çekilmesinden 25 yıl sonra 12 Ağustos 2016'da Türkiye'de ilk kez gösterime giriyor.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  İşte bir his hakkında bir film. Tüm duygular gibi, sanatta uyandırılabilse bile, sözcüklerle açıklanamayan bir şeydir. Yalnız olmadığımızı hissediyoruz çünkü birden fazla kişi var. Düşünceye çok uzaktaki bir seviyede bağlıyız. Buna dair hiçbir fikrimiz yok. Bu sadece sahip olduğumuz bir his. Véronique'in İkili Yaşamı Türkçe Dublaj 1080p izle

  Uzaktan diğer olayları etkileyen olaylarla ilgili kuramlar vardır. Bir adadaki şempanzelerin bir beceri öğretilir ve bir diğerinde şempanzeler geliştirilir. İkizler birbirlerinin hislerini incittiklerini söylüyorlar. İlk dört dakikalık yol koşar ve sonra yaygınlaşır. Imdb 7 üzeri en iyi filmler kategorisindeki film, Kuantum seviyesinde iki titreşen tel senkronize görünüyor - yoksa aynı anda iki yerde mi? Krzysztof Kieslowski'nin "Veronique'nin Çifte Hayatı" (1991) kendisi için hiçbir açıklama yapmamanın lehtarını yapar ve gerçekte ne olduğu konusunda çok net değildir. Uyandırıyor.

  Véronique'in İkili Yaşamı izle, Véronique'in İkili Yaşamı hd izle, Véronique'in İkili Yaşamı 1080p izle, Véronique'in İkili Yaşamı 720p izle, Véronique'in İkili Yaşamı full hd mobil izle, Véronique'in İkili Yaşamı filmini hd izle, Véronique'in İkili Yaşamı online mobil film izle

  Diğer Adları:

  The Double Life of Veronique

  Yayın Tarihi:

  22 Kasım 1991

  Senaryo:

  Krzysztof Kieslowski, Krzysztof Piesiewicz

  Ödüller:

  1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 8 ödül & 7 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?