Top Of Lake 2. Sezon
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
260 Görüntülenme

Top Of Lake 2. Sezon

Çin Kız
Yeni Zelanda yıkıcı olayların ardından, sorunlu Dedektif Robin yeni bir başlangıç ​​için Sydney'e geri döndü; bununla birlikte, geçmişin yaraları derin ve öfkeli ve dahası, korkunç içeriğe sahip bir bavul, karanlık anıları çağırıyor.
 

2017 Sevilen Bir
Parçalanmış bir Asya Jane Doe'nin korkunç görünümü omurganın altına titredi, ayrıca uzun süredir beklenen bir toplantı ve son derece öngörülemeyen bir bulgu, son olarak hayatta yeni bir anlam verecek ve davada kuvvetli bir itki sağlayacak.
 

3 Eylül 2017 Sadakât
Robin, mezar ve beklenmeyen DNA sonuçlarının eşleşmesinin ardından bir önsezi izlemekle birlikte, kaybedilen zamanı telafi etmek için mücadele ederken, Yeni Zelanda'lı ekşi bir kalıntıyla kaçınılmaz bir karşılaşma küstah sonuçları doğuracak.
 

2017 doğum günü
Mavi renklerin dışında, İpek 41 rütbeli büyük olasılıkla önemli bir atılım sunuyor, ayrıca Mary'nin 18. doğum günü şok ve özveri meyvesini günahkâr bir öneri ve korkunç bir şiddet paroksisemi ile birlikte verecektir.
 

2017, baban kim?
Nihayetinde, Robin, talihsiz Çin Kızı'nı olumlu, kimlik ve akrabalık arasındaki acı, hâlâ başıboş bir çatışmanın ve aşk adına fedakarlık için dayanılmaz derecede doymak bilmez bir susuzluğun ardında tanımlıyor.
 

2017 Annelerin Savaşı
Silk 41'deki anlamsız atıştan sonra biri öldü ve bir seks işçisi rehin alındı. Zıplayan bir bildirinin arka planında tüm ipuçları kaçınılmaz olarak Robin'i her şeyin başlangıcına geri götürecek: güneşle öpüşülen Bondi Plajı.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
Alternatifler
MOBİL

OPEN

OKRU

MANGO

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?