Top Of Lake 1. Sezon
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
74 Görüntülenme

Top Of Lake 1. Sezon

Yeni Zelanda dondurucu bir gölün yakınındaki 12 yaşındaki bir gebenin ortadan kaybolması ile takıntılı olan cesur bir dedektif, küçük şehir sırlarına ve titizlikle defnedilen bir tarafına karşı kendini bulacak.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  1.BÖLÜM
  Satılan cennet
  Yeni Zelanda'nın engebeli ve dağlık Güney Adası'nda, gölün buzul sularında göğsüne kadar 12 yaşındaki hamile bir kız çocuğu bulgusu vardır. Zaten beş aydır hamile ve babasının adını kendine saklıyor.


  2.BÖLÜM
  Arama Yapanlar Arama
  Beklenmedik bir şekilde Tui gizemli bir şekilde ortadan kayboldu; bu nedenle Robin muhtemel zanlılara ve karanlık bir geçmişi olan birine odaklanan kapsamlı bir soruşturma düzeni hazırlarken, o sırada garip biçimde kayıtsız olan Matt'ı ziyaret eder.


  3.BÖLÜM
  Evrenin Kenarı
  Ölü bir adamın gizemli bir bulgusu ve gizlenmiş bir küçük mezar Robin'i üzecektir; eksik Tui için arama GJ'nin uğursuz kehanetleri, sonuçsuz araştırmalar ve zor sırlar altında devam eder.


  4.BÖLÜM
  Bir Gökkuşağı Üstünde
  Tui'nin kayıp durumda olduğu saplantı haline gelen Robin, acı verici geçmişini ortaya çıkarmak zorunda kalırken, arka planda Cennette şiddet patlaması ve öngörülemeyen sonuçlar doğuracak baskılanmış bir saldırganlık olayı var.


  5.BÖLÜM
  Karanlık Yaratıcı
  Beklenmedik bir şekilde Al, Robin'i Tui'nin davasına geri koyuyor ve Dahası, Jude yakın ölümle karşı karşıya kalırken Johnno üzücü bir açıklama yapmak zorunda kalıyor; aynı zamanda şifrelenmiş Jamie de bir istiridye kadar yakın.  6.BÖLÜM
  No Goodbyes Teşekkürler
  Mucizevi bir şekilde, hayatta olan Tui, Cennet güvenliğine geri dönerken, Matt kendi elinde dağları elle tuttuğu erkeklerle tararken nihai olarak şaşırtıcı bir itirafta bulunmaya istekli görünüyor.

  7.BÖLÜM
  Episod # 1.7
  Robin Matt'in açıklamalarının yükü altında ezilirken, yine de kalan gücünü, Tui'yi bulmak için cesur bir nihai çaba harcamaya hazırlanacak, ancak Tui'yi, kendisinden önce akla yatan akla yatkın gerçekler için tamamen hazırlıksız bulacaktır.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?