The State
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
650 Görüntülenme

The State

Öncül basit, böylece ben atlayacağım. Müslüman Cihad, sahte dünyadaki hayatından bağımsız olarak bütün Müslümanlara silah çağrısında bulunur. Çağrılanlar, cihad çağrısına cevap veren savaşçıların önceki dalgaları tarafından beslenen propaganda. The State yabancı dizi izle

Her insanın kendi inançlarını gerçekten istemekte ve inancına inandığını öğrendik. Her biri mücadeleye inanmak ve kendi yollarına katılmak istiyorlar. Ayrıca, Mücahidlerin veya askerlerin bunun kaybedilen bir savaş olduğunu bildiklerini de. Onlar için şeriat veya şehitlik yoludur. Bu, Tanrının en büyük armağanıdır.

Fakat her insan kendi inançlarında veya kendi kişisel yaşamlarında aradıklarını düşündüğü şey kalipe'de veya İslam Devletinde bulunamaz. Her insanın hadis veya peygamber öğretilerine meydan okuyan farklı bir meydan okuması vardır.

Her biri yalanın değil, onları korkutan gerçeğin farkındalar.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
Alternatifler
MOBİL

MANGO


OPEN


OKRU


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  1.bölüm
  2015'te, dört İngiliz erkek ve kadın hayatlarını batıda bırakarak geride kalıyor ve ISİS'e katılıyor. Karanlığın altına girdikleri sınırın ötesine geçerek Suriye'ye giriyorlar; erkekler askeri eğitime başlıyor ve kadınlar sıkı kurallara uymak zorundadır.

  2.bölüm
  Jalal ve Ziyaad, birlikleri bir drone grevinde vurulduğundan kanlı cephe savaşı deneyimindedir. Shakira, namlu bombalamasının korkunç sonsuzluğuna tanık oluyor ve Ushna kadının acımasız muamelesine şok davranıyor.

  3.bölüm
  Shakira, Ebu Akram'ın vahşice sonuç veren bir teklifini reddetti. Yabancı bir savaşçıya evlilik Ushna için zorlu olduğunu kanıtlıyor, ancak işe yaramaya kararlıdır. Jalal bir Yezidi annesini ve kızını kurtarmaya çalışıyor.


  4.bölüm
  Jalal, ISIS tarafından yeni bir rol alıyor ve propaganda makinesini beslemek için barbarca cezalandırma ve sahte infazlara tanıklık ediyor. Shakira'nın Isaac'ın cepheden savaş için hazırlandığı endişesi onu Devlet'i terk etmeyi düşündürüyor.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?