film izleme sitesi
The LEGO Ninjago Filmi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 111 Görüntülenme

The LEGO Ninjago Filmi

2010'un ortalarından itibaren zamana layık LEGO markasının yeniden doğuşu ve çeşitlenmesi dikkat çekici bir şey değil. Temmuz 2015'te Lego Group, dünyanın en çok satan oyuncak şirketi oldu ve 600 milyarıncı Lego parçasını üretti ancak renkli plastik birbirine kenetleyen bloklar, daha küçük stilize parçalar ve antropomorfik mini figürler bu yeni başarı öyküsünün ancak başlangıcıdır. "A Lego Brickumentary" (2015 yılında ABD'de piyasaya sürülen) adlı bir belgesel, Danimarka'daki aile şirketinin ve ziyaretinin tarihine ve büyümesine gitti ve bize Legos'u yaşamak, nefes almak ve yemek yemek yetişkinlerin altkültürü gösterdi (iyi, belki "yemeyin"). Lego markası, daha temalı oyuncaklara ek olarak, kitap, video oyunları, televizyon şovları ve hatta en iyi filmlerle ulaşım alanını genişletiyor.

2014'ün "LEGO Filmi", dünya çapında gişelerde 450 milyon doların üzerinde (yaklaşık 8 kat daha yapması gereken) ve En İyi Orijinal Şarkı için Oscar adayı ("Her şey harika") kazandı. Sonra, iki hareketli Lego filmi 2017'de çıktı - "Lego Batman Filmi" ve "Lego Ninjago Filmi" (PG, 1:41). Legos'u bir marka olarak kutlayan ve daha genel süper kahraman hikayelerini anlatan ilk iki filmden farklı olarak, üçüncü film, orijinal Lego setleri, bu bir dövüş sanatları hikayesi ile ilgileniyor. Ninjago, Lego'nun 1998-2000 Ninja serisinin modernizasyonu. Satır 2011'de başlayıp, "Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu" adlı bir Danimarka-Kanadalı aksiyon komedisi TV dizisi ile birlikte çıktı. Lego Ninjago teması, yönetmen sinema, spinner, savaş ve video oyunları, hepsi de uzun metrajlı filmi doğurdu.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Lloyd Garmadon (Dave Franco tarafından seslendirildi) zorlu bir yaşıyor. (Plastikten yapılmış olması ve eller için pençeleri olan gerçeği dışında, bu şeyler bildiği herkes için geçerlidir.) Lise içindedir (neredeyse herkes için zor), annesi Koko (Olivia Munn) kendisini tek başına yükselterek ve Lloyd'un varlığını pek de kabul etmeyen babası, Lloyd'un memleketi Ninjago'ya sürekli saldıran ve Lord Lloyd'tan nefret eden hemen hemen herkesle savaşan kötü Lord Garmadon'tır (Justin Theroux). Oh, ve eğer bu yeterince kimlik krizine yol açmazsa Lloyd, Garmadon'u engelleyen genç Lego ninjalarından biri olan maskeli Yeşil Ninja olarak gizli bir ikili yaşam yaşıyor şehri ele geçirmeye çalışıyor, ancak hiçbir şey almamak (bütün maske şeyinden dolayı).

  O halde Lloyd'un 16. doğum günüydü. Telefonu çalar ve babasıdır, ancak Garmadon, Lloyd'u "aramakla" aramak istediğini ve onun doğum gününü bilmediğini söylüyor. O günün ilerleyen saatlerinde Garmadon Ninjago'ya tekrar saldırıyor ve ninjalar Lego mech'leriyle tekrar savaşıyor. Garmadon, Yeşil Ninja'nın oğlu olduğunun farkında değil; Lloyd, Garmadon'la Ninjago'ya neden geri döndüğünü ve kendisine özel bir şey kaçırıp kaçırmadığını sorduktan sonra bile. Lloyd, babasının bir oğul (veya ninja) olarak göz ardı edilmesinden dolayı incinir. Lloyd, Teenage Lego Ninja Takımı'nın saklandığı yere gider (bak ne yaptım?) Ve onun Ninjaları, Kai (Michael Pena) Ateşi Ninja'yla karşılaşır; kızkardeşi Nya (Abbi Jacobson), Su Nınja; Cole (Fred Armisen), Dünya Ninja; Jay (Kumail Nanjiani), Yıldırım Ninjası; ve Zane (Zach Woods), gerçekte bir robot olan Ice Ninja, ancak normal bir genç gibi davranıyor; Onların sadeliği, Usta Wu (Jackie Chan), bir geziden dönüyor ve genç menejerlerine kendine özgü bireysel unsurların gücünü kullanmaya çağırıyor (Lloyd, ninja kimliğinin sadece "Yeşil" olduğunu anlamıyor olsa bile).

  Usta Wu, gençlere, ninja mücadele yeteneklerini geliştirene kadar Garmadon'u bir daha ve herkese asla yenemeyeceklerini söylüyor. Lloyd, sensei'nin sözlerini görmezden gelir ve Ninjago'ya Lego muharebesi Garmadon'dan daha tehlikeli bir tehdit oluşturduktan sonra, Master Wu genç ninjaları ormana doğru eğitir ve Lord Garmadon'u yok etmek için "Ultimate Ultimate Weapon" u bulur. Bu arada Garmadon, generallerini Ninjago'yu yakalama kampanyasında başarısızlığın tekrar tekrar edilmemesi nedeniyle eleştiriyor ve kendisini hoşnutsana bırakmayanları ateşlediği kötü yuvanın üstündeki yanardağdan atıyor. Ardından, Garmadon, Master Wu'nun macerasını ve ninja seyahatlerini rüzgar altına alıyor ve onları arkasından gizlice izliyor.

  "Lego Ninjago Filmi", Lego mirası üzerinde iyi bir yer tutmamaktadır. Charlie Bean, Paul Fisher ve Bob Logan'ın yönettiği (Fisher ve Logan'ın senaryoya katkıda bulunduğu) The Lego Movie franchise'indeki bu üçüncü özellik, önceki iki film kadar yaratıcı, akıllı ve eğlenceli değil (2016 kısa " Usta "onu öyle gibi gösterdi." Yazı ve yönetmenlik gibi animasyon cansızdır ve 3 boyutlu olarak sunumunda yardımcı değildir. Filmin ilk yarısı karmaşa. Farklı Lego parçalarının büyük bir kovasını alıp havaya fırlatmanın nasıl bir şey olacağını hayal edin. Bu filmin çoğu böyle görünüyor (ve yazarlar, söz yazarları kelimelere benzer bir şey yapıyormuş gibi geliyor). Üçüncü hareket daha uyumlu ve biraz daha eğlendirici, aynı zamanda daha fazla klişe. Ve tüm hikaye Jackie Chan'in gereksiz, cansız ve son derece klişe canlı aksiyon sahneleri ve Çinli bir hediye dükkânında miscast bir çocuk oyuncu tarafından yerleşikleştirildi. Bu Lego ürününün parçaları sığmıyor.

  Diğer Adları:

  The LEGO Ninjago Movie

  Yayın Tarihi:

  22 Sep 2017

  Senaryo:

  Bob Logan, Paul Fisher, William Wheeler, Tom Wheeler, Jared Stern, John Whittington, Hilary Winston, Bob Logan, Paul Fisher, William Wheeler, Tom Wheeler, Dan Hageman, Kevin Hageman

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?