The Humanity Bureau
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 91 Görüntülenme

The Humanity Bureau

Bunu sadece yeni izledim ve söylemeliyim - korkunçtu.

Büyük bir Hollywood oyuncusunun ölümünü görmek, kirayı (ve vergiyi) ödemek için bu gibi korkunç, düşük bütçeli filmlerde rol almak zorunda kalmak çok üzücü. Böyle bir utanç - Nick Cage artık sonsuza dek harap durumda.

Film, arazi göstermeden, 70 yıllık gerçeği alır ve çok öngörülebilir "sayılarla koştur" şeklinde öne çıkarır. Arsa çizgisi ince. Oyunculuk ince. Hikaye, izlemeye veya dinlemeye değmez.

Bana öyle geliyor ki, yazarlar, film bütçesini her şeyi riske atmak için süper düşük tutmak için kasıtlı olarak ultra düşük bütçeli yerleri, çok küçük videoları ve düşük bütçeli FX kullanmaya odaklanan hikayeler yazmaya zorlanmaktadır. Her şeyin "ucuz, düşük bütçeli ve doğrudan DVD / TV Filmi" çiğnemek olduğu bu çok düşünce burada açıkça görülmektedir.

Yerlerde büyük ölçüde unwatchable. Buna örnekler:

 • 1 - Erken, Cage'in karakteri onu öldürmeye teşebbüs eden biri. Oyunculuk ve diyalog son derece korkunç.

 • 2 - Bir çocuğun sonuna doğru eski bir depodaki bir kötü niyetli kişinin debriyajlarından kaçıyor. Bu çok aptalca davrandı ve gülünç olduğunu "katledildi".

 • 3 - Ana kahraman / kötü adam boyunca çok berbat, onlar gerçekten bir topu kıvrılmalı ve performanslarında utanç başlarını asmak gerekir.


Sonunda büyük "ortaya çıkar". Sevgili canım Topuksuz, öngörülebilir ve son derece rahatsız ediciydi. Buna bir barge-kutupla dokunmayın ve iyi, emici bir gerilim istiyorsanız, Wind River'ı izlemeye devam edin!

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Humanity Bureau

  Senaryo:

  Dave Schultz

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?