The Hero
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 141 Görüntülenme

The Hero

Karanlıktan tekrar selamlar. Bir eleştiri sırasında bir filmin veya aktörün peşinde koşmak kötü bir şey olarak kabul ediliyor, fakat haydi ... Sam Elliott, erkek ve kadınlar tarafından sevilen imza büzgecinden erkeklik damlıyor. Yazar / yönetmen Brett Haley (Ben Rüyalarımda Göreceğim) Bay Elliott için nadir bulunan bir yol gösterici değil aynı zamanda gerçek 45 + yıl kariyeri ile paralel görünüyor.

Yaşlanan batı oyuncusu Lee Hayden (Elliott) filmi sesli bir standda açıyor ve kapatıyor ve yönetmenin her birinde Barbekü reklâmında sesli olarak "bir kez daha" daha fazla ses gelmesi yönünde isteksizce sinirleniyor. Aralarında olan şey, eleştirmenlerce birbiri ardına bir klişe olarak değerlendirilecek, ancak her biri birçoğumuzun karşı karşıya kalacağı mücadelelere dayanan geniş bir duygu ve durum yelpazesiyle 70 yıllık mücadelenin kuzeyinde bir aktörün görme şansı olacak hayatımızdaki bir nokta.

Doktor son biyopsiyle ilgili olası en kötü haberlere ulaştığında, Lee'nin eski karısına (nadiren bu yıl Katharine Ross, Elliott'un 30 yaş üstü gerçek yaşam karısı) ve yabancılaşmış kıza (Krysten Ritter) söyleme niyetinde olduğunu söylüyor. Ne girişimde iyi gidiyor ve bunun yerine, Lee, ortak aktörlük yapıyor ve klasik sessiz filmleri izleyerek kendini çocuk oyuncusu olan dönek uyuşturucu satıcısı Jeremy Frost'ın (Nick Offerman'ın karakterine hayranlıkla katılmış bir isim) kanepesinde buluyor. Aslında, tekrarlanan plaj, künt, burbon ve Buster (Keaton) temaları, Lee'nin alışkanlık yaratan bir varlık olduğu fikrini sağlamlaştırmaya yöneliktir ve Jeremy'nin müşteri Charlotte'u (Laura Prepon) karşılar ve bu da sonunda onu hayata döndürür.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Charlotte, yaşlı erkekler için alışılmadık derecede hızlanan bir cazibe merkezi olan ve önyargısız bir komedyen. Tabii ki Lee'ye karşı koyamıyor ve son bir şans eseri olan bir Mayıs-Aralık romantizminde gelişiyor (klişe sayısı 7 veya 8, kaybettim kaybettim). Charlotte, karanlık bir batılı film severlerin bir takımıyla Yaşam Boyu Başarı ödülünü Lee'ye sunduğu bir etkinlikte eşlik ediyor ve ailesiyle birlikte temizlenmesine danışmanlık yaparak hayat danışmanı oluyor. Hiçbir izleyicinin duygusallıktan uzaklaştığından emin olmak için Charlotte Edna St Vincent Millay'ın şiirlerini okuyor ve bize daha fazla zaman kazandırmanın genellikle doğru çağrıyı hatırlatıyor.

  Lee ve Jeremy, bulut dumanı temizledikten sonra Çin yemeklerini kestirirken, Jeremy'nin hikayesini dinlemek için uğradığı büyük bir çürütme var: "Bir film başkasının rüyası." Bu düşünce, bir filmi incelerken gözlemlemeye çalıştığım bir şeydir, çünkü eserlerini sergileyerek riski alan sanatçının (yazar, yönetmen, oyuncu) olduğunu hatırlamak önemlidir. Aynı zamanda birinin yerini bulma temasıyla uyuşmaktadır - birinin mirasını sıraya koymak. Ahlakın ve yumuşatma pişmanlığının tasarlanması doğal adımlardır ve hepimiz çabalamayı kolaylaştırmalıdır. Dolayısıyla, gerekirse duygusallık ve klişeleri karıştırın, ancak burada verilen mesajlar gürültülü, açık ve önemli.

  Daha önce onu Butch Cassidy ve Sundance Kid'de (1969) ve daha sonra gece yarısı klasik Kurbağalar (1972) 'da Redford'a hile yaparak suçlu gördüğüm halde (1972) Hayat Muhafızları'ndaki kopuş rolü (1976) Bu beni hayat için Sam Elliott hayranı yaptı. Yaşına bağlı olarak, Mask'teki (1985) Cher'in bisikletçinin sevgilisi, Patrick Swayze'nin Roadhouse'daki pujilitik partneri (1989), Virgil Earp in Tombstone (1993), bowling salonundaki bilge yabancı olabileceği düşünülüyor. Büyük Lebowski (1998), Lily Tomlin'in büyükannedeki sevgilisi (2015) ya da Timothy Olyphant'ın "haklı" olarak nitelediği gibi içten içe çekme özelliği sunan, Sigara İçen İçin Teşekkür Eden Marlboro Adamı (2005). Elliott, gebe kalma duruşunun paradigmasıdır ve bu bariton kıvrımı, ultra serin tutum, gür ağrısı ve kafa kafaya yaslanmış bakış açısıyla birlikte şüphesiz onun rolüne inanmak için sizi kazandı ... çünkü simgeler bu şekilde simgeler haline gelir.

  Filmde bir satırın paraphrasing: Sam Elliott ses saksı, Barbekü, Dodge, klişe rolleri - satabilir ve ben (fışkıran) satın alma olur.

  Diğer Adları:

  The Hero

  Yayın Tarihi:

  09 Haziran 2017

  Senaryo:

  Brett Haley, Marc Basch

  Ödüller:

  1 ödül & 2 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?