The Atoning
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.3 IMDB Puanı 259 Görüntülenme

The Atoning

Bu filmin doğru yaptığı her şey için, oranın neredeyse iki katı oranında perişan bir şekilde başarısız oluyor. Örneğin oyuncu kadrosu, baş aktris ve çocuğu da içeren yetkin ve genellikle örnek teşkil eden aktörlerden oluşuyordu. Gerçekten mükemmel performanslar. Sonra donuk ve tek tonlu, iki boyutlu ve hayatını kurtarmak için duygu ifade edemeyen babamız var. Oyunculuğun en kötüsü Medyacı çalanlardan gelmektedir. O lanet bir jambondu, filmin ikinci yarısını kelimenin tam anlamıyla mahvetti. Bu kişi belli ki nadiren davranır ve olasılıkla bir araya getirebileceği bir psişik en kötü basmakalıp olmasıyla gösteriyi çalabilir. Haber flaşı; içinde bulunduğun her sahneyi sınırlı ve inanın "performansı" ile mahvettin.

Film, devam etmek için FOREVER'ı alır ve ne zaman gelirse, bir kilometre uzaklıktan geldiğini görürsünüz. Bu filmdeki her şey daha önce ve daha yetkin bir şekilde yapıldı, ancak daha creepier öğelerin bazıları büyük bir dikkatle ele alınmıştır. "Karşıtları" sadece kara kedi giysileri giymiş insanlardı ve üretimin ucuzluğu gerçekten değerini düşürdü. Bulunacak gerçek bir SFX yok, herşey pratik, fakat en pratik tür. "Topluluk tiyatrosu" seviyesini amatör olarak düşünün. Filmin en iyi parçası olması gereken şeyi gerçekten mahvetti.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Son olarak, senaryo bakım yapılabilirken öyküler çok sınırlıydı ve sophomoric, bir Ömür boyu film izlemek gibiydi (bekle, BU BİR HAYAT TARAFINDAN IS mı?). "Bükülme" klişe, sözlü değişimler beni karakterlerden nefret ettirdi ve nihai hareketi, mutsuzluğundan kurtarmaya ihtiyaç duyduğunuz bir hayvan gibi sızlandım. Bu film, mümkün olan en düşük bütçeyle ürettiğiniz türden bir filmdir ve daha yetenekli kişiler için çalışabilirken, bu filmin sorumluları sadece bu becerileri elden bırakmamaktadır.

  Genel olarak, bu film birkaç şey doğru, özellikle döküm açısından. Fakat diğer her şey en çıplak kemik korku filminin bile altına düşüyor. Bir film yapan insanlara bir sonraki projeleri için ek finansman sağlama ve SFX'e ve sinematografiye "okul projesi" estetiği enjekte etmesini öneriyorum. Sözü edilen filmin görselleri için düşünceli olduğunuzda, üretim seviyesini gerçekten yükseltiyor. Bu filmden kaçının, ancak bu kişilerin yapabileceği başka şeyleri göz önünde bulundurun.

  Diğer Adları:

  The Atoning

  Yayın Tarihi:

  05 Sep 2017

  Senaryo:

  Michael Williams

  Ödüller:

  3 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?