film izleme sitesi
Teksas Katliamı 4: Leatherface
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 411 Görüntülenme

Teksas Katliamı 4: Leatherface

Şimdiye kadar yapılan iyi incelemelerde şok oldum. Bu filmin ilk 10 dakikası var ... sonra son 10 dakika var ... Arasında hiçbir şey, Leatherface'in kabul edilebilir bir orijin öyküsüne katkıda bulunmadı. Çocukluğuna kısa bir bakış attık (ilk 10 dakika) ... sonunda nasıl bozuldu (son 10 dakika) öğrendik ... ama nasıl bu dev, yarı sessiz, canavar oldu ... Bu konuda birşey yok. Bunu açıklayan ya da bize ek bir fikir veren hikaye anlatımı. Çoğunlukla zaten bildiklerini (ilk 10 dakikada) öğrendik ... tüm ailesi sadist ve delidir ... İşte o, burada göremeyeceğiniz herhangi bir şey değil, Leatherface oldu.

Bu, sonuçta Leatherface'in orijiniyle hiçbir ilgisi olmayan bir hikayeyi anlatma girişiminden başka bir şey değildi. Bu adamın Leatherface haline nasıl geldiğinden sıçrama astronomik ve saçma. Zaten bildiğimiz şey yeterli oldu ve orijinal filmin odak noktası olmalıydı.

BU, orijinal Texas Chainsaw Katliamı'na bağlanmak için zorlanan bir hikayeyle başarılı bir imtiyazdan yararlanmak için sadece bir fırsattı. Gerçekten çok daha fazla derinlikli görünmesi için bir grup zoraki katlanmış ve dönüşle tamamlayın. Bu saf bir çöp ve onun için iyi olan tek şey "psikopat" giyen Lili Tayler'dı.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Leatherface

  Yayın Tarihi:

  14 Sep 2017

  Senaryo:

  Kim Henkel, Tobe Hooper, Seth M. Sherwood

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?