film izleme sitesi
Tam Gaz
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 270 Görüntülenme

Tam Gaz

Bebek, doğru parça çalarken hareket halindeyken vahşi hareket edebilen genç ve kısmen işitme engelli kaçak sürücüdür. Görevli olduğu soygununda yaşamak için kritik bir yetenek, titizlikle planlanan soygunlarındaki rolüne değen suç patronu Doc. Bununla birlikte, sadece yeni kız arkadaşı Deborah'la birlikte kendi hayatına sahip olmak nihayet özgür ve net olduğunu düşündüğünde, Doc başka bir iş için onu geri zorlar. Şimdi, Doc'un planlarını tutmak için şiddetle istikrarsız olan bir gangster mürettebatıyla uğraştı, Bebeğim kendini ve korktuğu her şeyi korkunç bir tehlike altında buluyor. Hayatta kalmak ve önümüzdeki sahilden kaçmak için, Bebeğin tüm yetenek, zekâ ve cesareti gerekecek, ama en iyi yolda bile, hayat onu müzikle yüz yüze getirmek zorunda bıraktığında başarabilir mi?

Film, Ansel Elgort'u, ceza altındaki dünyadan bazı istenmeyen şeyler ile derinliğindeki ünvan karakteri olarak canlandırıyor. Onları geri ödemek için, birkaç soygun yaparken yardım etmek için sürüş becerilerini kullanmalıdır. Bütün bunlar süresince, kendisini sadece bir suçlu gibi hissettiren bir garson (Lily James) ile vurulur. Daha sonra suç denilen hayattan kaçmaya karar vermeye karar verir, ancak yakında gerçekleştirilenden daha kolay olduğunu fark eder.

Ben söylemeliyim, Edgar Wright bu filmle harika bir iş çıkardı. Tüm müzik, kendi sahnelerimde çok iyi uyuyor ve uzun zamandır gördüğüm en eğlenceli filmlerden birini yapmak için tüm oyunculuklarla birleşti.

Jon Hamm, Jamie Foxx, Kevin Spacey ve Eiza Gonzalez rollerini iyi yaptı ve inandırıcı zihinsel dengesiz katiller canlandırdı. Wright, bu yıldız gücüyle, özellikle Amerikan yıldız gücü ile ilk kez çalışıyor. Aktörler, özellikle punchlines çivileme komedi içeren sahnelerde, birbirinden iyi oynadı.

Müzik iyiydi, hepsi ortalama izleyiciyle tanınmıyor, yine de etkili. Tahminen Edgar Wright, tüm film fikrini Simon & Garfunkel'in Baby Driver şarkısına dayandırdı, ki bu kendi başına bir başarı.

Bebek Sürücüsü iyi tempolu oldu, asla sıkıcı olmadı ve beni koltuğa oturup tekrar izlemek istedi.

Bu eleştiriyi biraz kısa tutmak istedim, fakat umarım sizi şansa bırakırsanız dışarı çıkıp bu filmi izlemeye ikna edecek yeterli bilgiyi vermek isterdim.

Önerim: Kendinize bir iyilik yapın, filmlerde bir gece keyfini çıkarın ve Bebek Sürücüsü'ne bakın!

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Baby Driver

  Yayın Tarihi:

  28 Haziran 2017

  Senaryo:

  Edgar Wright

  Ödüller:

  5 ödül & 2 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?