film izleme sitesi
Son Soygun
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
3,6 IMDB Puanı 586 Görüntülenme

Son Soygun

Bir banka soygununda yaşanan inanılmaz olaylar serisini konu alan Son soygun 2016 filminde, hırsızların sanırım başlarına gelmesini isteyebileceği en son şey rehinelerin arasında olan profesyonel bir seri katildir. KORKU filmleri izle Sıradan bir banka soygunundan sonra olaylar şu şekilde gelişecektir; katil, tüm banka soyguncularını tek tek avlayacaktır. Son Soygun 2016 filmi tekparthd.net de izlenir. İyi seyirler.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Son Soygun 1080p izle, Son Soygun 2016 izle, Son Soygun filmi izle, Son Soygun full izle, Son Soygun hd izle, Son Soygun izle, Son Soygun türkçe altyazılı izle, Son Soygun türkçe dublaj izle, The Last Heist izle

  Rollins'in kaçınılmaz olarak ortak yıldızlarını yollamasını bekledim ve beklediğimde, John Carpenter'in ilk filmlerini , özellikle " Precinct 13'teki Saldırı " ve " Cadılar Bayramı " nı düşündüm . "The Last Heist", karakterleri karşılıklı tehdit unsurlarına karşı seçici olarak ittifak ederken karakterleri takip etmesi açısından "Precmct 13'teki Saldırı" ya benziyor. Carpenter'ın filmi ile "The Last Heist" arasındaki en büyük fark filmdeki karakterlerin hepsinin nispeten hoşnutsuz olması. Düzensiz konuşan Paul'un ( Torrance Coombs ) liderliğindeki küfürlere yatkın banka soyguncuları Bernard kadar kötü değildir çünkü Bernard pişman olmadan katledilir. Ancak Bernard, Sinclair ( John York ) kadar kötü değil. Paul'un aylar boyunca izini sürdüğü kişisel olmayan, tamamen iş yapan bir özel müteahhit. Düz ok banka asistanı Danny ( Michael Aaron Milligan ) ile filmin en beğenilen karakteri olan bir kitap polis memuru olan Pascal ( Victoria Pratt ) olduğunu iddia edebilirsin . Ancak bunun doğru olması için, birisi için kök salmak için genel bir gereksinimin ötesinde onları sevmene neden gerek duyarsınız .

  Film onun aşırı güven küfür kelimeleri üzerinde anlamsız ve Gore gösterişli, hem de alaycı her adam için-kendisi tutum-wouldn't genel çirkinliği kadar kötü olursa yönetmeni Mike Mendez ( "Lavalantula") ve senarist Guy Stevenson ( " Mike Tyson Gizemler") Danny ve Pascal daha ilişkilendirilebilir yaptı. Bunun yerine, bu karakterleri kendi tiklerinin ve yeteneklerinin ötesinde tanımazdık. Paul Danny ile bir geçmişe sahiptir, ancak gülümseme ve etkileşimleri yollarını homurtu iki karakter arasında kaybolmuş çok gerginlik ya da aşk yok. Ve Pascal çok şey yapmaz, meslektaşlarına katılır ve işler yoluna girmediğinde protesto eder. Heist gerilim filmi için temellerin sağlamlığı bu değil.

  Meseleler genellikle kaybolan bir tehlike olan Bernard tarafından patlatılıyor ve kimse umursamaz görünüyor. Rollins "gözler ruhun aynasidir" gibi klişeleşmiş çizgiler ağızlı ve sadece mermer bir avuç yedim söyleyemeyiz.Eğer bebek gibi kirişler. Ama Rollins fiziksel varlığı-o bir bodur, ortalama görünüşlü sadece dövmeler, gri bir vızıltı kesilmiş ve boncuk gibi olan Schwarzenegger çeşitli muscleman o kadar sık olunca korkutucu onu bulmak için imkansız hale onu çok / heybetli karizmatik kılan gözlerin-olduğunu bulunuyor Ekranın dışında bir yerde saklanıyor. Rollins, tartışmasız bir filmi kendi başına destekleyecek kadar güçlü değil, oysa alttaki materyali daha iyi görünecek kadar büyüleyici. Yine de, sadece malzemesi kadar iyidir. Ve yanlış ellerde.

  Yine de, "The Last Heist" le dövülmek beni çok üzüyor çünkü tuhaf tutkuyla daha az tutku projesi gibi. Bir noktada, birileri Henry Rollins'i bir grup silahlı soyguncuya karşı çukur açmanın harika bir fikir olacağını düşünüyordu. Belki de Carpenter'ın filmlerini düşündüler. Belki de yaratıcı dumanlardan kurtulabilecek kadar orijinal bir şey yaptıklarını düşünüyorlardı. Burada ne olduğunu bilmiyorum, ancak bu film ikiinci günde para tükeniyor gibi görünüyor ve kamera önünde olan herkes bunu biliyordu. Rollins'in tamamlayıcıları önceliklerini yeniden gözden geçirmek isteyebilir.

  Diğer Adları:

  The Last Heist

  Yayın Tarihi:

  17 Haziran 2016

  Senaryo:

  Guy Stevenson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?