Sivil Cephe
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 369 Görüntülenme

Sivil Cephe

Sivil Cephe 2013 Filmini full hd izle Sylvester Stallone bir iblis gibi enteresan formül aksiyon senaryoları yazabilir, ancak sık sık onları kağıt hamuru ve meyve suyunu onlardan nasıl alacağını bilmeyen yöneticileri kesmek için teslim eder. Bu puanda "Homefront" ortalamanın üzerindendir. Gary Fleder, Stallone'un Chuck Logan romanına bir dam- ça gibi uyarlamasını yönlendiriyor . Belki de çok fazla bir lanet yok: Bu, gürültülü, dudak bükücü bir film. Açılış eylem dizisi, Paul Greengrass hiper-gerçekçiliği ve Road Runner fizikinin, Lord'un Direniş Ordusunu susturmak için yeterli cephane içeren, ayrıca akrobatik bir Harley'de gizemli bir narc Jason Statham'ın kıvırcık çarpışması, omuz uzunluğu kefareti peruğu esintiyle dalgalanıyor. Sivil Cephe 2 izle

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Duman ortadan kalktığında, Phil Broker (Statham), ikili kızı Maddy (Izabela Vidovic) ile başlamak için nark'ın ikili yaşamından bıkmış ve küçücük bir Louisiana kasabasına doğru yola çıkarak emekliye ayrılacak. Filmin römorkunda sözü verildiği gibi yerel kızkardeş uyuşturucu kafasını karıştırmaya sabırla bekleyeceğiz. Maddy okul bahçesinde bir zorbalığa kapıldığında, annesi (Kate Bosworth) methiye girerek intikam almak için zayıf kocasını (Marcus Hester) itiyor. Statham zavallıyı karaya koyduğunda, bir sürü yağlı kaybedenler sorun ararlar.

  Bir aksiyon yönetmeni olarak oldukça standart bir düğmeye basan Fleder, aslında Statham'ın şiddet yollarına yavaş dönüşünü anlatmada bulaşıcı zevk ve nüans gösterir. Önemli olan psikoloji: Hepimiz oradaydık, barış içinde yapılan samimi girişimleri tanımayacak olan bazı makul olmayan acımasız aptallar tarafından sürekli test edildi ve peşindeydik. Statham'ın diğer adamın nefes borusuna sıkışmasını tercih ederken zeytin şeridini genişletmek zorunda kalmasındaki rahatsızlığı, filmin en gergin dublörlüğünü oluşturuyor.

  Fleder ayrıca hikayenin dul-baba klişesinden hareketli ve inandırıcı bir baba-kız ilişkisi çiziyor. Filmdeki en heyecan verici görüntüler, Broker ve Maddy arasındaki ince bakışlardır; büyük bir zarar ile birlikte yaşayan iki insanın birlikte çözülebileceğini kısaca anlatırdı. Her kıpırdama, tekme ve kapı slamının on top gibi geldiği bir filmde, bu insan dünyası küçük bir zafer.

  Treyler, Broker ve uyuşturucu satan kötü adam Gator Bodine (veya "James Franco'nun kendini tanıtması gibi" Gaturr Bow-dine ") arasında bir gösteri sözü vermiş görünüyor ancak film daha karışık ve ilginç bir şey sunuyor. (Yani, gelin: Statham vs. Franco altı saniyelik Vine olurdu.) Spoyleri önlemek için, sadece "Homefront" 'un korkuları ve zorbalığın birbirlerini manipüle etmesinde nasıl başarılı olduklarına daha fazla ilgi gösterdiğini ve ne kadar güçlü , Broker gibi terbiyeli bir adam kendisini parazit siyasetinin kurbanı olarak bulabilir.


  Winona Ryder, Franco'nun "meth fahişesi" ve bir psikopat bir bisikletçinin çetesine bağlandığı gibi, parazitlerden birini oynaması için ekrana geri döndü. Ryder, skanky barflya benzemek için tasarlanmış olsa da, herkesin aptallığı için gözlerin arkasında parlamazdı. Ryder, Sharon Stone'un "Casino" daki sığ, cadde zekice altın kazıcısı için her şeyi yanlış yaptığı gibi, Randy Franco'nun yüzüne gülecek ve pezevenk konusmaya çalışırken sık sık gülüşme eşiğinde görünüyor. Ancak, ne kadar kapasitede olursa olsun, karanlık gözleri ve kemirgen kemiklerini büyük bir ekranda görmek güzel.

  Karakter aktörlerinden oluşan bir galeri, şehir bisikletçisi manyakları (düşüşü Chuck Zito, sürüngen Frank Grillo) ve varlığı inanılır Statham'ı çınlatan birkaç aktörden biri olan Stuart Greer gibi bataklık haydutlar arasında eşit olarak bölünen çeşitli sert rollerle eğlenir. Clancy Brown, polis ve canavarlarla oynayan bir usta, klasik olarak yozlaşmış küçük bir kasaba olan Şerif'i canlandırmaktan zevk duyuyor. Ömer Benson Miller uzman Siyah Sidekick yapar, kalabalık hoşlanıyormuş gibi konuşur ve Gunga Din gibi dışarı çıkar.

  Jason Statham'ın öfkesinin yavaş sigortası dinamite ulaşınca Fleder, bir Walter Hill ekonomisi veya bir John Woo'nun opera tarzı için haykırdığı bir dizi eski okul seti parçasını açığa çıkarıyor. Ya da, daha iyisi, "Shotgun Hikayeleri" nin tartışmasız şimdiye kadar yapılan en büyük sırt çatısı karga filmi Jeff Nichols'un yavaş kızartma verisimilitesi. "Homefront" un son galibinde intikam mekanik olarak aktarıldığında, düşüncelerim Franco'ya ve küçük kasaba kaybeden arkadaşlarına sempati ile sürüklendi. Tabii ki, şiddetli göt delikleri, ama bu filmdeki en büyük suçu muazzam derecede gıpta ile sadeliksiz kırmızı adamlardır. Statham'ın elinde olanı, büyük bir kır evini ve taş ocağında kambur tutuklamak yerine kızı ile birlikte binicilik yapmak için yeterli kesintileri olan bir şey istiyorlar. Alevlerin karmaşasında ve çarpışan araçlarda bir yerde, Franco bu çizgiler boyunca bir mırıldanıyor. Sonunda, bu tür filmlerin çoğunda olduğu gibi, DEA köylülere kara savaşında zafer kazanıyor ve Statham hayatına geri dönebilir.

  Diğer Adları:

  Homefront

  Yayın Tarihi:

  27 Kasım 2013

  Senaryo:

  Sylvester Stallone, Chuck Logan

  Resimler

  "Sivil Cephe" filmine ait 6 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?