film izleme sitesi
Şeytani
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.7 IMDB Puanı 221 Görüntülenme

Şeytani

Mıknatıs'ın en son genç korku filmi Şeytan'ın kapak resmini hızlı bir şekilde inceleyin ve harika bir şey için yerinde olmadığını bilin. Bununla birlikte, askeri olarak davanızı açıp çatlamış ve diskleri düşük beklentilere ve açık fikirli Blu-ray oynatıcıya dolduruyorsunuz. en iyi korku filmleri izle On dakika içinde sana vuruyor - korkunç bir hata yapmışsın. Bu muhteşem devamsız ateşi bitirmek için kendinize bir konuşma yapmak zorunda olduğunuzdan saatler günler dönünce, biraz içeride öldünüz demektir.

Satanic, dört iğrenç gençin Coachella'ya yolculuğundaki köpüklü dışkı karışımından ötürü, efsanevi gizli bir olay mahallini gezmek için Los Angeles'ta pit stop yapıyor. Gizli bir dükkan sahibi ile tartışmalı bir çalışma onları genç bir kadının ritüel kurbanı sahnesine götürür. 2017 korku filmlerini izle Çocuklar müdahale edip kurtardığı kızın kurtarıldığı gölgeli tarikatlardan daha tehlikeli olabileceğini çabucak öğrenirler.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Az yazılmış, davrandın ve idam edildi. Şeytansızlar geldiği kadar orijinal değildir, fakat olduğu gibi kaygan ve yetkin şekilde üretilmiş gibi görünmeleri için sinir vardır. Ancak bu muhteşem hazırlanmış çerçeveleri bir hikayeye benzeyen herhangi bir şeyle doldurmakla görevli olanlar, kanca yapıyorlardı, ertelemeye başlamışlardı ve eskiyen kırmızı bayraklarla dolu sıfır saatlerinde işlerine döndüler. En Sonunda, Radio Silence'in V / H / S başlıklı kısa cadılar bayramı kısa süre içinde aynı fikri sunarken Şeytanın içindeki her şeyden daha fazla parlama ve orijinallik kazandırıyor.

  Sarah Hyland (Modern Aile şöhretinin), filmin sinematografinin dışında kalan tek tasarruflu lütuf olabileceğini ve kolayca ekranda en tanınabilir yüzü olduğunu belirtti. Hyland, ekrandaki "korku" nun çok kötü aşamalandığı için kalbini boşuna harekete geçirir. Atlama korkuları o kadar dağınık ve kaotik ki herhangi birinin noktasının ne olduğunu anlamaya mantıklı bir yol yok.

  Jeffrey Hunt (yönetmen) ve Anthony Jaswinski ("yazar") J.K.'nin vesayetinden yararlanabilirler. Simmons'un Whiplash karakteri. İkili, bu yorulmamış çöp tür hayranlarına yüklemek için başlarına şiddetli bir şekilde katlanan sandalyelerden oluşan bir dalga hak ediyor. Sonunda Şeytan ve yaratıcıları, yeterince anlamadıkları kuvvetlerle çocukça oynuyorlar ... yetkili ve kaliteli film yapımı güçleri.

  Diğer Adları:

  Satanic

  Yayın Tarihi:

  01 Temmuz 2016

  Senaryo:

  Anthony Jaswinski

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?