Senden Önce Ben
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 862 Görüntülenme

Senden Önce Ben

Lou Clark çok şey biliyor. Otobüs durağı ile ev arasında kaç basamak var biliyor. Buttered Bun çay dükkanında çalışmayı sevdiğini biliyor ve erkek arkadaşı Patrick'i sevmeyebileceğini biliyor. Lou'nun bilmediği şey işini kaybetmek üzeredir ya da neyin geleceğini bilen şey aklı başında tutan şeydir. Will Traynor motosiklet kazasının onun yaşama arzusunu ortadan kaldırdığını biliyor. Her şeyin çok küçük ve çok şirin hissedildiğini biliyor ve bunun nasıl durdurulacağını çok iyi biliyor. Will bilmiyor ne Lou'nun dünyasına bir sürü renkte patlamak üzeredir. Ve ikisi de, her zaman birbirlerini değiştireceklerini bilmiyorlardı.

Will ismindeki delikanlı yaşamayı seven, hedefleri ve idealleri olan deli dolu bir geçtir. Louise ise sıradan rutin bir hayatı olan, pek hedefi bulunmayan, ablasının gölgesinde sakin bir hayat yaşan genç bir kızdır. Will bir gün geçirdiği kaza sonrası felç kalır. Louise ona bakıcılık heder.Yaşama hevesini kaybetmiş olan Will, Louise sayesinde mutlu bir hayata kavuşur.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Emelia Clarke'ın The Game of Thrones üzerine çalışmaları bu filmi ilk etapta izlememin tek nedeni. O zaman zaman kaşlarını kısıtlamamış olduğu bu rolü aşıyor ve inanılmaz derecede hareket eden kaşları, ejderleri kadar özgür ... serbest bırakılırsa ne olacağını görmek istiyordum.

  Bu film hakkında sağlam şeyler var. Dörtlüsüz genç bir erkeğe önem veren genç bir kadın hikayesi güçlü, yönerge ve görüntü yönetmeni istisnai değil iyi, ekran yazarlığı da istisnasız iyi, destekleyici oyuncu (özellikle Janet McTeer ve Charles Dance) ve lider Adam (Sam C.) oldukça iyi ve duygusal notaları, her ne kadar öngörülebilir ve sıklıkla biraz overwrought (ipucu şişkinlik, kalpli müzik ...) rağmen, çınlamayan bir romantizm için yeterince gerçek.

  Yani, gerçekten benim tarzım değil. Ama Clarke'ın performansıyla (neredeyse) tamamen alındığımı söylemekten mutluluk duyuyorum. Burada karakteri onun GoT rolüne benzer bir şey değildir ancak birçok açıdan eşit fantezi temelli bir role sahiptir (ancak ateşe dirençli cilt ve ejderhalar yerine beceriksiz utangaçlık ve çizgili tozluklarla) - ve Clarke bu karakteri romantik bir fanteziden çekmeyi başarıyor inandırıcılık, Ejderhalar Annesi rolünü hayata geçirdiği kadar etkilidir. Karizma, fiziksel güzellik, karakter etkileyici pirzola ve iç aydınlık kombinasyonuna sahip ve oldukça iyi bir 7-10 gönül rengini, 10'dan 9'a kadar büyüleyicisine kadar çekiyor.

  Diğer Adları:

  Me Before You

  Yayın Tarihi:

  03 Haziran 2016

  Senaryo:

  Jojo Moyes, Jojo Moyes

  Ödüller:

  1 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?