film izleme sitesi
San Andreas Fayı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 408 Görüntülenme

San Andreas Fayı

Olağanüstü felaket niteliğindeki bir California depremiyle eski güreş yıldızı arasındaki bir maçta filmin kahramanı Dwayne Johnson'a döndü (Kayda değer burada yeterince alâmet olmamasına rağmen, burada kayda değer bir şeydi), kimin üzerinde bahse gideceğiniz? Film amaçları için, ikincisi, elbette. San Andreas Fayı 1080p Türkçe dublaj izle Hepimiz buna karar verdik, sanırım sizlere "San Andreas" hakkında şaşırtıcı olan şeylerin hiçbir şey olmadığını söyleyecek hiçbir şeyi mahvediyor.

Dikkat çekici olmasa da dikkat çekici bir şey değilse o zaman film gerçekte olduğu kadar iyi çalışıyor ve kişinin güvenliğine rağmen gerçekten şüphe uyandıran asılı set parçalarını sunuyor; üst sıraya konan herkese bakım vermemiz gerektiği herkesin dikkatini çekiyor. Yakında olacak tamam. Brad Peyton tarafından yönetilen yön, felâketin canlı sahnelerinde, özellikle de Hoover Barajı'ndan Golden Gate Köprüsü'nü kesmek kadar etkili. San Andreas full hd izle Şiirin düzenlenmesinin mi yoksa isteksizce inkar edilip edilmediğini mi bilmiyorum ama CGI tarafından imal edilen kitle imha sahneleri şimdiye kadar gördüğüm bu modda en gerçekçiler arasındadır.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Felaketlerin gözlükleri, başladıklarından beri filmlerin temel unsurları oldu, bu yüzden onlardan şikayet etmem ya da Hollywood'un sözde ironisine karşı potansiyel bir gerçeği çok merhametle kükreyen biri değilim (bildiğim tek şey, tarafından patlatılan veriler Filmin ilk sahnelerinde Paul Giamatti'nin oynadığı bir sismolog yüzde 100 doğru olabilir ve California aslında denizi bozguna uğrattı) bizim eğlence değeri için. Bu deprem destanına eklenen kişisel hikayede Johnson'ın Ray Gaines, hem ufacık yetkili hem de helikopter kurtarma görevlisi var, hem yabancılaşmış eşi hem de üniversiteye bağlı kızları tektonik yıkımdan kurtarıyor. Başrolde Hızlı ve öfkeli film serisinden ve Sahil Güvenlik 2017 filminden de tanıdğımız Dwayne Johnson yer almaktadır. "Deprem", "Kule İnzorlu" ile buluşuyor "Die Hard" ile buluştuğunu düşünün ancak çok daha aerodinamik. Ray'in karısı Emma (Carla Gugino), kız arkadaşı Blake'e (Alexandra Daddario) San Francisco'ya eşlik eden son derece zengin mimar Daniel (Ioan Gruffud) ile görüştü. Arsa mantığı, bu karakterlerden birinin sansar bezi olduğuna karar verir ve beklediğiniz sinsi telsiz ise gerçekten de serseri ve üstesinden gelmek için de çok feci kızkardeşi var. Geçmiş dönemlerdeki felaket filmler, izleyiciye, onlarla uygun bir şekilde dağılmadan önce karakterleri için küçümseyici bir baş koymalarına izin verirken, "San Andreas" hem çok filetli bir şekilde dolaştı hem de pek çok sesi vermek için çok güzel. Bunun yerine, film Johnson ve Gugino'yu, helikopterle düşen binalarla kaçmak, dört boyutlu bir şekilde süper büyük çukurlara aracılık etmek, aniden küçük bir arazi pazarı için uygun bir havaalanı pisti yokken doğaçlamalı gökyüzü dalışı yapmaya zorluyor Uçakta ve çok, çok daha fazla.

  Bu arada, babası ve kız kardeşi hayatta kalma uzmanı Blake, atılmış bir Richard Curtis senaryosundan dış kaynaklı görünen iki İngiliz İngiliz arkadaşıyla, depremin bir tür anti-funhouse haline dönüştüğü koy tarafından şehir gezintisi yapıyor: Hareketli kaldırımlar, düşen elektrik hatları ve atış alevleri hepsinin izlerini atlatıyor. Ve bu, tsunamilerin başlamasından önce bile. Ray ve Emma kızlarını bulur ve kızlarını, arka planındaki trajediyi çözmeye yardım ederek onları başlarına ayırıp parçalara ayırırlar mı? Daha önce de belirttiğim gibi burada gerçekten sürpriz yok. Fakat hareket bastırıyor, Johnson'un performansı sağlam ve son derece dar parametrelerinde tamamen ikna edicidir ve Gugino ve Daddario hem cesur ve çekici. Sonuç oldukça güzel bir örnek patlamış mısır filmidir.

  Diğer Adları:

  San Andreas

  Yayın Tarihi:

  29 Mayıs 2015

  Senaryo:

  Carlton Cuse, Andre Fabrizio, Jeremy Passmore, Carlton Cuse, Andre Fabrizio

  Ödüller:

  2 ödül & 10 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?