film izleme sitesi
Rush Hour 1. Sezon 9. Bölüm
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
120 Görüntülenme

Rush Hour 1. Sezon 9. Bölüm

Rush Hour 1 sezondan daha fazla hak etti. Tam bir sezon bile alamadı, yalnızca 13 bölüm. Belki Rush Hour, Lethal Weapon TV dizisinin başarısıyla canlandırabilir. Bu bölümde hapishane aramalarında bir miktar gerginlik var.

Zaten Rush Hour'da etnik espriler ve mizahi etnik referanslar var. Örneğin, 7. bölümde Carter'ın klasik çizgisine sahip oldunuz ... "Freakin 'Avustralyalılar! Bütün film rollerini üstlendiğini biliyor musunuz? Russell Crowe, Chris Hemsworth." Russell Crowe Avustralya değil Yeni Zelandalı olduğu için James'den gelen birçok etnik yanlış referansın ilkidir. Ayrıca Jonathan, Russell'ın Yeni Zelanda'lı olduğunu tanımamasına rağmen, James'in bu bölümde Japon ortaklarından Jonathan Lee'ye (Jon Foo tarafından oynatılmaktadır) ve Jonathan kibarca doğru bir şekilde kendisini düzelttiğine ilişkin Japonca referanslar yapıyor. Avustralyalılar, Yeni Zelandalılar ... herkese benziyorlar sanırım.

Serinin yıldızlarından biri olan Kyle Fox'un çok uzun olduğunu bilmiyordum!

Ayrıca Rush Hour TV dizisinin diğer ülkelere satılması gerektiğini düşünüyorum. Belki de bir Hintli (veya Pakistanlı) bir polis memurunun Brexit'e oy verenler ve aileleri BNP'ye oy veren bir İngiliz polisle bir araya geldiği İngiltere için bir versiyon.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?