film izleme sitesi
Rush Hour 1. Sezon 8. Bölüm
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
141 Görüntülenme

Rush Hour 1. Sezon 8. Bölüm

Rush Hour özellikle Lethal Weapon'un bir TV dizisi olarak başarılı olmasıyla bir yarışmacı olmayı hak etti. Kardashianlar, ne kadar sürebileceğini kimin bildiği için ekranlarımızda olabiliyorsa, neden Acele Saat değil? İkinci bir mevsimi hak etti ve güçler üzerinde utanç duyuyordu-bu-büyümek için Rush Hour'a oda vermemek için olabilir.

Zaten Rush Hour'da etnik espriler ve mizahi etnik referanslar var. Örneğin, 7. bölümde Carter'ın klasik çizgisine sahip oldunuz ... "Freakin 'Avustralyalılar! Bütün film rollerini üstlendiğini biliyor musunuz? Russell Crowe, Chris Hemsworth." Russell Crowe Avustralya değil Yeni Zelandalı olduğu için James'den gelen birçok etnik yanlış referansın ilkidir. Ayrıca Jonathan, Russell'ın Yeni Zelanda'lı olduğunu tanımamasına rağmen, James'in bu bölümde Japon ortaklarından Jonathan Lee'ye (Jon Foo tarafından oynatılmaktadır) ve Jonathan kibarca doğru bir şekilde kendisini düzelttiğine ilişkin Japonca referanslar yapıyor. Avustralyalılar, Yeni Zelandalılar ... herkese benziyorlar sanırım.

Bu bölümde Wendie Malick'in 66 yaşında olduğuna, "Wing Beneath my Wingman" in olduğuna inanamıyorum. Wendie olağanüstü çarpıcı.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?