film izleme sitesi
Rush Hour 1. Sezon 13. Bölüm
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
232 Görüntülenme

Rush Hour 1. Sezon 13. Bölüm

Rush Hour 1 sezondan daha fazla hak etti. Tam bir sezon bile alamadı, yalnızca 13 bölüm. Belki Rush Hour, Lethal Weapon TV dizisinin başarısı sonrasında hayata geçirilebilir.

Konuşan bu bölümün sonundaki Büyük İfade bana Lethal Weapon'un final dizisini hatırlattı. Bu Rush Hour bölümünde Dragon (efsanevi aktör James Hong'un Shannon Tweed'teki filmi Singapore Sling'de yönetmenlik görevini üstlendiği), Lee ve kız kardeşine, ebeveynlerinin trafik kazasında ölümünden sorumlu olduğunu ortaya çıkardı. Şimdi bu bana, bir araba kazasında bir suç kartelinin öldürdüğü Miranda'nın (Riggs'in karısı) ortaya çıktığı Lethal Weapon'ın (Rush Hour TV dizisinin ardından gelen) dizinin 1 sonunu hatırlattı.

Zaten Rush Hour'da etnik espriler ve mizahi etnik referanslar var. Örneğin, 7. bölümde Carter'ın klasik çizgisine sahip oldunuz ... "Freakin 'Avustralyalılar! Bütün film rollerini üstleneceklerini biliyor musunuz? Russell Crowe, Chris Hemsworth." Russell Crowe Avustralyalı değil Yeni Zelandalı olduğu için James'den gelen birçok etnik yanlış referansın ilkidir. Ayrıca Jonathan, Russell'ın Yeni Zelanda'lı olduğunu anlamadığı halde James, Japon ortağı Jonathan Lee'ye (Jon Foo'nun oynadığı) referanslar yapıyor ve Jonathan onu kibarca düzelterek düzeltiyor. Avustralyalılar, Yeni Zelandalılar ... herkese benziyorlar sanırım.

Toby Emmerich bu serinin yönetici yapımcısı. Toby, Noah'ın kardeşi "Truman Show" Emmerich'tir. Roland "Bağımsızlık Günü" Emmerich'le ilişkili olduklarını sanmıyorum.

Umarım Rush Hour'ı geri getirmek için çok geç değildir. Lütfen acele saatini geri getir!

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?