film izleme sitesi
Rush Hour 1. Sezon 10. Bölüm
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
124 Görüntülenme

Rush Hour 1. Sezon 10. Bölüm

Julianna Guill, bu bölümde çarpıcı bir isim olan Alice Rosenberger ve Rush Hour'ın yalnızca 2 bölümünde yer aldığı bir utanç. onun bölümünde gizemli bir Hollywood otelinde paranormal bir his var. Dedektifler Destiny Lamb'ı arıyorlar ve o karakter adını duyunca hemen bana Elisa Lam'ın gerçek hayatta gizemli otel ölümünü hatırlattı.

Rush Hour 1 sezondan daha fazla hak etti. Tam bir sezon bile alamadı, yalnızca 13 bölüm. Belki Rush Hour, Lethal Weapon TV dizisinin başarısıyla canlandırabilir. Frank Gehry'nin tasarladığı Walt Disney Konser Salonu'nda, rehin durumunun tam ortasında olduğu için, polis kaptanını oynayan Wendie Malick'in bu bölümde odaklandığı görülüyor.

Zaten Rush Hour'da etnik espriler ve mizahi etnik referanslar var. Örneğin, 7. bölümde Carter'ın klasik çizgisine sahip oldunuz ... "Freakin 'Avustralyalılar! Bütün film rollerini üstlendiğini biliyor musunuz? Russell Crowe, Chris Hemsworth." Russell Crowe Avustralya değil Yeni Zelandalı olduğu için James'den gelen birçok etnik yanlış referansın ilkidir. Ayrıca Jonathan, Russell'ın Yeni Zelanda'lı olduğunu tanımamasına rağmen, James'in bu bölümde Japon ortaklarından Jonathan Lee'ye (Jon Foo tarafından oynatılmaktadır) ve Jonathan kibarca doğru bir şekilde kendisini düzelttiğine ilişkin Japonca referanslar yapıyor. Avustralyalılar, Yeni Zelandalılar ... herkese benziyorlar sanırım.

Toby Emmerich bu serinin yönetici yapımcısıdır. Toby, Noah'ın kardeşi "Truman Show" Emmerich'tir. Roland "Bağımsızlık Günü" Emmerich'le ilişkili olduklarını sanmıyorum.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?