Robin Hood
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 584 Görüntülenme

Robin Hood

Robin Hood'un, Russell Crowe'nun Üçüncü Haçlı Seferinde savaşmaktan hemen geri savaşçı olarak oynadığı Ridley Scott'ın "Robin Hood" adlı filminde bulunamayacağı yer. Şimdi Richard öldü ve Robin aslında işsiz bir paralı asker. Bu hikaye bir prequel. Russel Crowe Robin Hood 2010 Türkçe Dublaj 1080p izle Robin bir halk kahramanı olmadan önce tamamen gerçekleşir. Zenginlerden ve fakire verilen fikir hâlâ storyboard formundaydı. Richard the Lionhearted'e üzülüyor ve şu anda tiran King John'la karşı karşıyayız, Robin ayaklandı.

Robin Hood filmini izle 720p Bu savaş, filmin özetinin deyişiyle "sonsuza dek dünya gücünün dengesini değiştirecek" kadar genişliyor. Hepsi bu değil; "Robin halkı için sonsuz bir özgürlük simgesi haline gelecektir". Genel bir anlaşmayla var olmayan bir adam için kötü değil. Çeşitli belirsiz haydutlar ve ne'er-do-kuyuları böyle bir figür hakkında eski baladlara esin kaynağı olmasına rağmen, onun imajı büyük oranda 19. yüzyıldan kalma bir kurmuydu.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ama ne oldu? Bir kuruş için, bir sterlin. Richard'ın ölümünden sonra, Robin Hood, bir Fransız ordusunu, Normandiya'daki İkinci Dünya Savaşı'nda askeri taşıyıcılar gibi gizlice bakan bir İngiliz plajında ​​toprağa verdikçe itmek için silahlar ve tarla orduları geliştirir. Adamları, okçular tarafından desteklenerek, düşman oklarını kalkanlarıyla korumakta, hemen hemen tamamen kesintisiz CGI'ya adayan ve savaşçıların çarpıştığı alarm ve gezileri karıştıran dublör katliamına düşmanla meşgulken Russell Crowe sık sık ortaya çıkmaktadır. Birine vurmak için ön plana çıkıyor. en iyi aksiyon filmleri

  Ardından görünüşe göre Robin milisleri emekli etti ve Sherri Ormanı'na emekliye ayrıldı ve Friar Tuck ile birlikte oynamaya karar verdi. Bu benim en iyi tahminim; Filmin sonunda bize "erken efendim" başlıyor ve biz de erken yürüdüğümüz izlenimini bırakıyor.

  Ah, siz diyorsunuz, fakat Maid Marion'ün ne var? Bu anlatımda, Marion (Cate Blanchett), hizmetçi değil dul ve neşeli biri değil. Bir noktada, hahamla unman Robin'i tehdit eder; ki bu, Bilinen ve sevilen Hizmetçi Marionlarının aksine. Blanchett rolü büyük sınıf ve yetiştirme ile oynuyor, bu yanlış, sanırım. O her zaman Robin'e soran bir kadın, "Neden kokan sözde keşişin etrafında bir fanboy gibi takılmasına izin veriyorsun?" en iyi russel crowe filmleri

  Filmin reklamlarını yakından dinlerseniz, "Robin of the Hood" a karşı bir kraliyet fermanı duyabilirsiniz. Ortaçağ İngilizcesinde bir başlık, tabii ki bir ahşap ya da ormandi; birçoğu Ticari izleyiciler.

  "Robin Hood", telif hakları ile korunmayan ve kurulmuş bir marka olduğundan daha iyi bir sebeple Robin Hood'ın adını kullanan, yüksek teknoloji ürünü ve iyi yapılmış bir şiddet eylem resmi. Robin Hood'un herhangi bir önceki sürümünde Scott, Crowe veya yazar Brian Helgeland'ın samimi bir ilgisini bulamıyorum. Onların Robin, birbiri ardına dövülmüş bir kan gölünün ortasında birbirinin yerine geçebilen isimlerle duran kaslı maço kesicilerinin tekrar tekrar yorulup gidermesidir.

  Diğer Adları:

  Robin Hood

  Yayın Tarihi:

  14 Mayıs 2010

  Senaryo:

  Brian Helgeland, Brian Helgeland, Ethan Reiff, Cyrus Voris

  Ödüller:

  1 ödül & 14 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?