film izleme sitesi
Profesör Branestawm’ın İnanılmaz Hikayeleri
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 336 Görüntülenme

Profesör Branestawm’ın İnanılmaz Hikayeleri

Kız öğrenci Connie, itaatsizlik değil, bilim öğrenmek istiyor ve ona öğretmeyi teklif eden eksantrik mucit Profesör Branestaw'a kırık bir saat aldığında şansını yakalıyor. Ancak, çıplak konsey üyesi Haggerstone, Branestawm'ın evini yıkmak ve Bay Bullimore'un devasa cephane fabrikasıyla değiştirmek istiyor. Kent halkı, profesörün çay yapma makinesi bir konsey toplantısında karışıklık yaratana ve mucit izni bulunana kadar bir şey icat etmek yasaklanıncaya kadar fikrine karşıdır. Evil Bullimore izin izini çalmaya ve belediye binasını Branestawm'ı suçlayarak yakmaya çalışır ancak çay yapım makinesi mükemmel bir yangın söndürücü olduğunu kanıtlar ve Branestawm bir kahraman ilan edilir Don @ minifie-1 tarafından yazılmıştır.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Geçen sene gerçekten korkunç olan Gangsta Granny'ye yaslanarak, BBC'nin bu arada daha iyi bir Noel TV filmi yapacağını umuyordum. Sonuçta Gangsta Büyükanne çok kötü oldu, elbette daha iyi bir şey yapmak zor değildi. Oğlum yanılmışımdır. Bu muhtemelen şimdiye kadar gördüğüm en kötü TV filmi / filmidir. Bu incelemeyi yazmak zorunda hissettim ve o çöpün ne kadar berbat olduğunu temel alarak defalarca 1 Star'a puan vermek zorunda kalmam o kadar kötüydü. Ciddi biçimde BBC'deki birisi bunu nasıl izledi ve yayınlanmasına izin verdi? Bu çok kötü beni öfkelendiriyor. Bu aktörler iyi aktörlerdir; Ben Miller ve David Mitchell gibi televizyonda en sevdiğim iki kişi var, neden bunu yapmayı kabul ettiler? Biri sadece para için olduğunu varsayabilir.

  Hikayede bir eğlenceli an yok değil. Çok gülünç aptalca. Tüm "espriler" çok çocuksu ve acıklı, sadece komik değil, bir kere de gülmemelisin. Hikaye mantıklı gelmiyordu, karakterler hepsi de akıl almazdı, kendimi kötü adam için buldum ve tüm iyi karakterlerin öldürülmesini istiyordum. Bir maymun tarafından bir araya getirilmiş olmalıyım, ancak aklı başında bir insan bu hikayenin uzaktan biraz mantıklı olmadığını bildiği gibi varsayabilirim. CGI bile korkunçtu, alevler çok sahte görünüyordu ve düzgün şekilde yerleştirilmemişti. Bildiğimiz aktörler iyi, fakat yönetmenlik ve senaryo çok kötü olduğundan onları zayıf görüyor. Onların çizgileri çok sevimsiz. Bu aptal albay kaç kez aynı hattı Mitchell'in karakteri hakkında söyleyecek? Hiç komik değil.

  Siyah polis her zaman bisikletini çökertip herkes tarafından görmezden gelinen ne var? Bana ufak bir ırkçılık hissettim ve en azından eğlenceli değildi. Film İzle Bununla birlikte, en kötüsü, David Mitchell'in karakterine saldıran ve insanların gülümseyerek vurduğu sonunda robotla olan anlaşma mı? Vay be bu saldırı! Bu film gerçekten de teşvik edici ve saldırıyı destekliyor ve sorun olmadığını söylüyor? Evet çocuklar için harika bir mesaj. Bu film, çocuklar için mükemmel bir ahlaki mesaj var!

  Lütfen bu son derece aşağılık, dağsız çöpleri seyretme. En fazla özür dilerim aktörler. Bu korkunç karmaşada rol aldıkları için sonsuza dek utanacaklar. Özellikle çocuk oyuncu. On yıl sonra ona baktığında nasıl düşüneceğini merak ediyorum? Korktuğum kariyerini trajik bir şekilde sona erdirecek ve şimdiye kadar bu konuda anlaşmaya vardığınızda utanacak. 1080p mobil film izle Yönetmen ve bu pisliğin oluşumunda yer alan başkalarına utanç verici, çok kötü bir konuda çok fazla zaman ve para harcamaktan utanıyorum.

  Diğer Adları:

  The Incredible Adventures of Professor Branestawm

  Yayın Tarihi:

  24 Aralık 2014

  Senaryo:

  Charlie Higson, Norman Hunter

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?