film izleme sitesi
Paris Bekleyebilir
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 202 Görüntülenme

Paris Bekleyebilir

"Paris Can Wait", güzel ve yetenekli Eleanor Coppola tarafından güzelce yazılmış ve yönetilen, Fransız kültürünün muhteşem yorumunda sunulan eğlencenin bir yoludur. Çağdaş ve modern yaşamlarımızın pek çok yerinde hızlı tempolu, endişe verici, uçucu söylemlerde harika, ama yorucu varlığımızdan mucizevi bir kaçış sunma konusundaki sanatsal ve özenli çalışmanız için bir milyon kere, Madame Coppola'ya teşekkür ederiz. Filmi ilk gördüğümde hoş bir rahatlama nefesimi üflendim ve öyle sevinç ve karizmanın mutluluğu beni çeken mıknatısından ötürü kendimi tekrar görmek için dört kez sinema salonuna tekrar girdim buldum. İtiraf ediyorum ki, filmin güzelliği ile alakalıyım ve DVD çıkıncaya kadar bekleyemem, adımı zaten görmüş olan bekleme listesi.

Bu görsel dolaşımı, Fransa'nın sahne ve kültürünün gerçek güzelliğini bulan sakin nüanslara dönüştürmek, ruhumuzu canlandırıyor ve her sahneyi zenginleştiren olağanüstü eşlik eden müzik puanı, bu inanılmaz aktörler arasındaki cazip diyaloga çok iyi adapte oluyor. .

Diane Lane, azimli bir kocaya karşı gösterdiği tepkilerde zerafetin özünü sorgulamıyor ve mükemmel bir evliliğe uyum sağlamıyor; Fransız manzarası Jacques'a olan tutkusu her görüşte o kadar açık ki onun için tutkusu ve ifadesi, çaba gösterdiği mizah ve tutarlı özelligi ile ustalıkla ele alındı ​​ve bugün benzer bir durumda kendilerini bulan birçok kadın tarafından takdir edildi. Burada dikkat çeken en önemli şey, dolap metresine verildi, çünkü Anne için seçtiği kıyafet topluluğu Bayan Lane ve güzel kıyafeti tarafından mükemmel bir şekilde modellenmiş çarpıcıydı.

Aktör Arnaud Viard rolünde mükemmellik ve mükemmel bir şekilde attı. Film, sıkıntılı zamanlarımız için sakinleştirici, hoş bir kaçış. Dünyayı güzelleştiren ve bize güzelliği anlatan daha güzel filmlere ihtiyacımız var ve Bayan Coppola bunu muhteşem yaptı.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Paris Can Wait

  Yayın Tarihi:

  07 Temmuz 2017

  Senaryo:

  Eleanor Coppola

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?