Para Avcısı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 136 Görüntülenme

Para Avcısı

Para Avcısı 1080p filmi izle Martin Scorsese bunu tekrar yaptı. Wall Street Wolf, yıllarca sinema dünyasına katkıda bulunduğu en yeni ve en sergileyen çabası, hem eğlenceli hem de titiz bir şekilde inşa edilmiş, kükreyen bir heyecan yaratıyor. Aynı zamanda Akademi Ödülü adayı Leonardo DiCaprio'yu kariyerinin en iyi performans sergilemesine sunuyor. Üç saatten bir dakika utangaç bir şekilde, neredeyse tüm süre boyunca nişanlıyım ve hipnotize oldum. Amerika'daki bir zamanların davranışlarını ve kültürlerini inceleyen komedyen bir destan, şu andaki finansal krizimize göz atmak için gömülmüş ve kazanılan bir zaman kapsülünün ortaya çıkması gibi hissediyor. Para Avcısı türkçe dublaj izle Sadece güldürmekten çok, dramatik unsurları, filmdeki başlıca karakterlerimizin seçimleri hakkında kayda değer tepkiler verecek kadar erken açıyor. Akıllı moral sorularıyla uzmanlaşmış tempolu Wall Street Kurtları yılın en iyi filmlerinden biridir. Para Avcısı full hd izle

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ancak beyaz yakalı suç dünyasında, kurbanların yüzsüz olduğu ve gerçek bir kötü adam olmadığı bir ölüm veya fiziksel zarar tehdidi mevcut değil. Çatışma ve en şaşırtıcı sonuçların da yokluğu. Hiçbir karakter ilerlemesi yok. Herkes çırılçıplak bir alçakça olarak başlar ve vicdansiz uygulamalarını öğrenmek için birçok fırsat bulmasına rağmen aynı şekilde sona erer. Daha da manyetik olsa bile, gerginlik veya kurtuluşun belirgin kuraklığı izleyiciyi, cinsel ilişki ve madde kötüye kullanımı dışında yalnızca 180 dakikalık karanlık komedi olaylarıyla bırakıyor. Hiçbir şey taklit değil, ama aynı zamanda pek bir hikaye değil.

  Başarılı bir borsa komisyoncusu olmak için, bir yatırım firmasındaki şiddetli iddialı Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) stajyerlerini ve gayretli satış elemanı Mark Hanna'nın (Matthew McConaughey) danışmanlığında ikna taktiklerini öğrenmek istiyor. 1987 "Siyah Pazartesi" borsa kazasında Belfort işsiz bulurken, (düzenlenmemiş nitelikleri ile) kuruş stoklarının oldukça karlı dünyasını keşfeder ve çabucak kendi imparatorluğunun doğumunu planlamaya başlar. Uyuşturucu satıcıları ve komşusu Donnie Azoff (Jonah Hill) de dahil olmak üzere birkaç arkadaşını işe alan Ürdün, onları satma sanatında eğitmeye başladı - ve yakında aracı kurum Stratton Oakmont'u açtı. Belfort'un ve kohortlarının aşırı parasal varlıkları biriktirmesinden ve sefahirde can vermeye başlamasından çok önce değil, sınırsız fonlar onları tanıyor. Ancak Stratton Oakmont öne çıkarken, mali devin gölgeli uygulamalarıyla ilgili soruşturma başlatan FBI Temsilcisi Patrick Denham'ın (Kyle Chandler) gözlerini kaptı.

  Scorsese, borsa haraç sağlığı alanının cömert, sömürücü, aşırı hoşgörülü dünyasında, uyarıcıların, fahişelerin ve mahkum edilemez partinin eğlence değerini açıkça ortaya koyuyor. Sadakat sıkıcıdır, gerçek dünyada varolması dayanılmaz, barakanik kutlamaları basit sosyalleşmenin yerini alması ve işyeri yolsuzluğunun bilek üzerinde bir tokatla sonuçlanması ve para, evlilikteki işkence kısıtlamaları dışındaki her şeyi düzeltebilmesidir. Ürdün'e, yüzeyselliği, materyalizmi, madde bağımlılığını, cinsel bağımlılığı ve diğer keyif verici yardımları yüce coşkuyla yüceltmeye devam ederek "Zenginleşerek sorunlarınızla uğraşmanızı istiyorum" dedi. Sık sık kamera karşısına konuşuyor ve müstehcen servetini ve harcamalarını göz kamaştırıyor (bir noktada günde en az 1 milyon dolar kazanmamak için şaşkına çeviriyor). Üç saatlik bir çalışma süresi ile "Wall Street Kurt",% 90 göz kamaştırıcı şenlik ve% 10 rutin öykü anlatımı.

  Çıplaklığın kutsal olmayan exorbitance, küfreden ve horlayan kokain, doğrudan doğruya bol miktarda komik sahnelerle bağdaşır. Her biri çok uzun sürebilir, filmi ciddi R derecelendirmesini ciddiyetle kazanacak görsel ayrıntılarla dolup taşıyor. Fakat aşırılık da tekrarlayıcıdır, şenlikleri dışarıya çıkarmaya özen göstererek tekrar tekrar sürükler. Filmin tamamı, masturbaşkanının detaylandırmasını neşe verici olarak ortaya koyan, zekice değişen yüksekliklerin dolambaçlı olmasını yaşamak, heyecanlı bir cadde olmak için zararsız bir satışçılık deneyimi yaşamak üzere, çabucak, zippy, hafifçe ses tonuyla (bariz suçla çatışan, yine de "Goodfellas" gibi) yürütülür yüzsüz aptalları aldatmak ve maceraperest olmak için FBI ve SEC (IPO sahtekârlık üzerinde) ile fırçalamak için. Ludicrous borsaları düz yüze konuşlandırılmış ve sayısız konuşmalar gülünce yüksek sesle başarıyla sonuçlanmaya devam ediyor.

  Ancak suç faaliyetleri mağdur değildir ve adalet, antihero önderliğinde olmayan herhangi bir kişiye ekranda uygulanmaz ve her rolü yaşamın daha büyük bir karikatür haline getirir (Jonah Hill bazen tanınmaz), sonuç şaşkına dönüşür, ve "zengin çabuk olsun" şemalarının cazibesi en azından soluklaşmadı. Bu arada, yasadışı teşebbüslerin makamların elinden geldiği sürece çılgınca haz verici olduğu fikri isteyerek tartışılmaz - belki de filmde eskisinden çok daha cazip hale getirildi. Eğer Scarface onun yükselişinden ve düşmesinden bir şeyler öğrendi, Belfort kesinlikle yapmadı.

  Diğer Adları:

  The Wolf of Wall Street

  Yayın Tarihi:

  25 Aralık 2013

  Senaryo:

  Terence Winter, Jordan Belfort

  Ödüller:

  5 Oscar Adaylığı. Diğer 38 ödül & 165 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?