Öteki Kardeş
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 226 Görüntülenme

Öteki Kardeş

Az önce işten çıkarılmış bir kamu görevlisi olan Cetarti, Buenos Aires'ten Chaco eyaletindeki yalnız bir kasaba olan Lapachito'ya gider. Annesinin ve kardeşinin cesetlerini vahşice öldürülen ve ona bağlı herhangi bir bağ yakalanmayan kişilere bakmalıdır. Cetarti'yi gezi için harekete geçiren tek şey, Brezilya'ya yerleşebilmek için mütevazi bir hayat sigortası yaptırma olasılığı. El otro hermano izle Orada bir tür şehir capo'su ve annesinin katili arkadaşı olan Duarte ile tanışır ve onunla birlikte parayı yönetmek ve toplamak için garip bir toplum kurar. Bajo este sol tremendo türkçe dublaj izle

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sanırım son zamanlarda pek çok Arjantinli film izledim, eminiz ki İspanyolca öğrenmeye başladım, ve Hollywood'un yapamayacağı bir sanat biçiminde senaryolar sunduğundan memnunum. Daha varlıklı ülkelerden gelme eğiliminde olan kirli sömürü filmleriyle sonuçlanan bütçe kısıtlamaları yerine, bu film yapımcısının ilgisini film yapımının esaslarına odaklıyor ve yöneltiyor gibi görünüyor; The Lost Brother da bir istisna değildir.

  Başlık her biri kaybolduğunda ve komplosunun merkezinde yer alan üç 'kardeşten' herhangi birine atıfta bulunabilir. Bu, keyif alınacak o kadar çok film değil, deneyimli bir şeydir, çünkü onunla ilgili her şey inandırıcı ve acılıdır, hatta ana karakterinin rahatsız edici iki kişilikliği bile yoktur.

  İnsanlar gerçekten bu ortamlarda yok oluyorlar ve burada sunulan bu kayıpların bir kısmının ortaya çıkması olası bir durumu var. Yaşlıların ve fakirlerin manipülasyonu ve kötüye kullanımı kapmak için olan acayip, hüzünlü ve izlemesi zor, hatta fail zihinsel ve bedensel engeller içinde yaşıyor.

  Oyunculuk doğal ve otantik, yön mükemmel, senaryo sıkı ve öngörülemeyen ve puanda seyrek ve etkili, hepsi o kadar çok ki aslında birinin dağılmasına neden olabilir - uyarıldınız.

  Ancak, size çılgın ve filtrelenmemiş bir başka dünyaya bir bakış açısı kazandıracak ve 40 "LCD TV'nizde bulunan konforlu kentsel ön odasında bunu izleyebildiğiniz için teşekkür edeceğim.

  Diğer Adları:

  The Lost Brother

  Yayın Tarihi:

  30 Mart 2017

  Senaryo:

  Israel Adrián Caetano, Nora Mazzitelli, Carlos Busqued

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?