Ölüm Savaşçıları
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 291 Görüntülenme

Ölüm Savaşçıları

Mançurya hükümdar Qing Hanedanı döneminde İmparator Yong Zheng, Giyotinler olarak bilinen ve kendisine karşı çıkanların hepsini ortadan kaldırmak için gizli bir suikast ekibi kurdu. İmparator tarafından çoğunlukla tercih edildiğinde, İmparator Qian Long tahtına çıkıp Batı fikirlerini ve teknolojisini benimsedikten sonra Giyotinler tükenebilir olarak kabul edilir. Güçlerini yeni bir rejim altında pekiştirmek için imparator, fethedilen Han Çinlilerini bir terör ve zulüm döneminde zulüm yapmak için Giyotinleri kullanmaya devam ediyor.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Özetin belirttiği gibi, bu film korkunçtu. Choy Lee Fut (2011) kadar neredeyse fena ama en azından bu filmde bir şeyler var. Ama hata yapmayın, bu kötü. CG gülünçtür. Diyalog korkunç bir şey. Karakterlerden hiçbiri sizi kendine hissettirmiyor; bu da bazı filmlerin tümü için ağlarken daha da kötüleşiyor. Crybaby katiller? Neredeyse inandırıcı. Cidden, Twilight 2'den daha fazla gözyaşı döküldü.

  Sahnelerin çoğunun gülünç bir şekilde harekete geçirildi ve vuruldu. Sanatsal ve duygusal olmaya çalıştık, ancak tımar halindeydi. İyi bir bütçeye sahipmiş gibi görünüyordu, ancak üretim sırasında çok yanlış gitti. Kim bilir.

  Her neyse, bu sadece, o filmde kazandığınız parayı (ve saatinizi) harcamak için bir incelemeye çıkmayı düşündüğünüz için uyarı amaçlıydı. Başka bir şey seyret. Nadiren bu şeyleri, çoğunlukla diğer şüphelenmeyen görüntüleyenlere bir hizmet olarak yazıyorum. Bu, daha önce bahsedilen Choy Lee Fut ve Skyline ile orantılıdır.

  Diğer Adları:

  The Guillotines

  Yayın Tarihi:

  14 Haziran 2013

  Senaryo:

  Oi Wah Lam, Joyce Chan, Yuet-Jan Hui, Peter Tsi, Junli Guo, Koon-Nam Lui

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?