film izleme sitesi
Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri 2018 Full Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.3 IMDB Puanı 82 Görüntülenme

Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri 2018 Full Filmi izle

Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri 2018 Full Filmi izle Frances McDormand, Martin McDonagh'ın yönettiği bu 2017 siyah komedide "Missouri Ebbing'in Dışında Üç Reklam Panosu" yapan kederli bir anne. Mildred Hayes (McDormand), polisin kızının tecavüzcüsü ve katili bulamadığından tiksiniyor, bu yüzden polis şefi Willoughby'nin (Woody Harrelson) dava hakkında neden bir şey yapmadığını soran reklam panolarını çıkardı. Reklam panoları, bu küçük kasabada öfke, şiddet ve intikam motiflerine yol açtı. Bir bastırılmış polis memuru olan Dixon (Sam Rockwell) öfkelendi ve harekete geçtiğinde olaylar daha da kötüleşti.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar


  Bu filmde bir sürü küfür, çok sayıda şiddet ve bir sürü kahkaha vardı. Öfke ve acıyla ilgilenen başka bir film, Geçmiş Hayat'ı ve daha önce bir insanı nasıl yiyip yok edebileceğini izlemek garipti. Bu film, Mildred'in bir şey söylemek için hiçbir şey yapmadığı için, bunun iyi bir örneği. Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri 2018 Türkçe Dublaj izle

  Tek gömlekler şaşırtıcı ve Mildred'in pankartları kaldırmasını isteyen papaza yaptığı konuşma çok komik. Film güçlü performanslarla ve eşit derecede gelişmiş karakterlerle doludur. Bütün taraflarını görüyoruz - şiddet, tür, intikam, öfkeli ve üzücü; sonunda, yalnızca bazı durumlarda aşırı uçlara sürüklenen insanlar olduklarının farkındayız.

  Harrelson'ın performansı dokunaklıdır - bizden hoşlanmamaya hazırız ancak samimiyeti ve insanlığı ortaya çıkıyor. Dixon olarak, Rockwell bir canavar gibi görünüyor, ancak bir kez davranırsa, enerjisini biraz daha iyi odaklayabiliyor. en iyi suç filmleri izle

  Ve sonra McDormand, bir güç merkezi var. Fargo'da iyi Marge değil. Kızgınlığını elinde tutan, kırık bir kalbi olan zor bir kadındır. Çok güzel ve çok katmanlı bir performans. Veya intikam ve nefretin bizi nereye götürebileceği sorusunu sorarak ve ne zaman ve ne zaman duracağına karar vermeniz şiddetle tavsiye edilir.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?