film izleme sitesi
Meyerowitz Hikâyeleri
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 220 Görüntülenme

Meyerowitz Hikâyeleri

Greenberg ve Frances Ha gibi filmler üzerine çalışmasından bu yana yönetmen Noah Baumbach'a hayranıyım. Yetenekli yollarını sürdürürken, 2014'te While We're Young filminde rastladığımda çalışmalarından gerçekten keyif aldım: Ama endüstrideki en yeni notunun gördüğüm en sevdiğim film olabileceğini itiraf etmeliyim onun. Meyerowitz Hikayeleri (Yeni ve Seçilenler), bu yıl herhangi bir büyük ödül için yeterli sayıda yayın yapamaz, ancak böyle bir faktör değilse, bu filmin birkaç başını sallıyor gibi hissettirdiğini hissediyorum. İşte şimdi Netflix'te yayınlanıyor, işte bu yüzden bu filmi parlak bir öneri yapacağım.

Gerçeği yansıtan bir film hakkında özel bir şey var, çünkü ciddiyetini sağlamak için izleyicilerine hala birçok gülümseyerek kendisini ciddiye alıyor. Bir akrabanın hastalıklarından dolayı yeniden birleşen bir aileyi takiben, bu gerçek bir kardeş rekabetiyle ilgili bir masal ve gerçek olmaması gerektiği gerçeğidir. Kendimi gerçek olaylarla ilgili bilgi veren birinin izlediğini hissederek bu filmin tamamında büyülenmiş buluyorum ve biliyorum ki Noah Baumbach bunu kendi deneyimleriyle yazmış olabilir, ancak sadece müthiş filmi için mürettebat vermek zorundayım senaryo burada.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Adam Sandler'ın fantastik bir film yıldızı olduğu pek sık değil, ama onu gördüğümde itiraf edeceğim. Burada iyi bir proje seçmeyi biliyordu ve elinde bulunan materyali açıkça önemsiyor, çünkü bu karakteri% 100 oranında ayrılmış durumda. O ve Ben Stiller, hem adım kardeşler olarak harika performans sergiliyorlar ve bu filmin bazı bölümleri boyunca gerçek hayatta bir bağ oluşturduklarını hissettim. Bunun gibi filmler çok sık rastlanmaz ve nihayetinde ne zaman beğenilmediğini hissediyorum. Aile hakkında bir hikaye, özellikle mümkün olduğunca gerçek hissettirmeye çalışırken gerçekleştirmek çok zordur ancak Meyerowitz Öyküleri'nin (Yeni ve Seçilmişler) çivilenmesini hissediyorum.

  Bu ikisini hiçbir şekilde karşılaştırmak değil ama Aaron Sorkin'in ekran görüntüsünü seviyorum ve diyalogu söz konusu olduğunda dürüst olmak gerekirse bugünün günümüzde en üst seviyeye çıkabileceğini düşünmüyorum, ancak Noah Baumbach kesinlikle onun için para burada. Hiçbir zaman kendimi sıkılmış bulmadım ve bir film sadece insanlar konuşurken diziler dizisi olduğunda izleyicilerin ilgisini çekmek zor olabilir, ancak bu film neredeyse imkansız olan başarıyı gerçekleştirdiğini hissediyorum. Bir karakterin tepkisini çeken, geçmişlerinden açıklanan bir belleğe, sahip oldukları vahiylere, önlerinde duran bir kalabalığa doğru ilerleyen bu senaryo gerçekten buna dahildir.

  Sonunda, bu kadar müthiş bir senaryo ile, alkışa değer bir yön eklenerek olduğu kadar yetenekli bir atölye çalışması ve tatmin edici bir sonuç elde ederek gerçekten bu film hakkında şikayet edemem. Kesinlikle bazı izleyicileri dışarı çıkartacak düzenlemelerdeki birkaç zorlu anı bir kenara bırakarak, onları garip bir şekilde büyüleyici buldum, bu yüzden benim adıma Meyerowitz Öyküleri (Yeni ve Seçilmişler) için övgü aldım. Bu film, artık dünyanın görmesi için Netflix'te bulunuyor ve bunu yeterince tavsiye edemem.

  Diğer Adları:

  The Meyerowitz Stories (New and Selected)

  Yayın Tarihi:

  13 Ekim 2017

  Senaryo:

  Noah Baumbach

  Ödüller:

  1 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?