Maço
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.0 IMDB Puanı 244 Görüntülenme

Maço

Moda dünyası Evaristo 'Evo' Jiménez'i kadın giyiminde tanınmış gay moda tasarımcısı olarak yanıtlıyor ancak belgeseller yaratıcı sürecini kaydetmek için en yeni sezonunu filme aldıkça son on sekizde 322 kadınla yattığını keşfetmek yakında tehlikeye atılıyor. aylardı - ve hiç erkek yoktu. Tavsiyede Evo, yerleşik heteroseksüelliğini korumak için yakışıklı yeni büro çocuğu Sandro ile görünüşe göre anlaşmaya varmayı kabul ediyor. Karışıklık ve şiddet, Sandro'nun (eşcinsel olduğu ve sevgilisinin ölümünden kurtulduğu) Evo'nun algılanan ilerlemelerine tepki vermesine başlar.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  İyi komedi bulmak böyle bir mücadeledir! Bu günlerde hiçbir şey gülünç bile çıkmaz! Yüzlerce dolara, göbek kahkaha atan, mutsuzluğun kontrolsüz spazmları ve sevinci çeken bir film ödeyeceğim!

  Kahkahanın Yürürlükten Kaldırma Yasası - oh çok terapötik, Siyasi Doğruluk nedeniyle yaşamlarımızdan koparılır, çünkü Çöküş Çağında yaşıyoruz. komedi filmleri izle Kimse rahatsız etmeyeceklerini kontrol etmeden gerçekten komik bir şey yapamaz - ve herkes çok rahatsız olduğundan bu liste çok uzun!

  Sonuç, kısırlaştırılmış ve komedya için geçen uygun acıyı kıvrandırıyor!

  Hiçbir sanatçı, bugünlerde eşcinsellerle terk etmekle gerçekten güldüremez; çünkü komedi bir şeyler ya da biriyle eğlenmek üzeredir. Sosyal Adalet Savaşları, bir şeyi eğlendiren herkesi "faşist" olarak arayacaktır. Bugün onlari mikrop travmalarina maruz kaldiklari birilerini ellerinden yuruterek kovuyorlar ve sınıfta onlarla anlaşamıyorlardı.

  Bugünün her yerinde, siyasi sağda ve solda, yaşlı insanlar ve gençler, her ırktan ve ekonomik kökenli insanlarla öfke var. Her demografinin bir şekilde ihlal edildiği ve mağdur edildiğini hisseden insanlık tarihinin ilk döneminde yaşayabiliriz. Maço 2016 filmini izle

  Komedi, Öfke Çağı'nın gerçek Mağdurudur. Dün bir filmi keşfettim o kadar sevinçle - "Macho". Moda dünyası, kadın giyiminde ünlü bir gay moda tasarımcısı olan Heteroseksüel olduğunu keşfetmek için dehşete düşüyor! O, son on sekiz ayda birçok kadınla uyudu - ve hiç kimse yok !!! Önerisi altında, Tasarımcı isteksizce yakışıklı yeni ofis çocuğunu doğal düz eğilimlerini gizlediğini saklamayı kabul ediyor.

  Tüm film, Kuru Wit, Delicious Irony ve Double Twist Sarcasm'ın en yüksek formudur, oh my! Zorlu fakat eğlenceli bir rol oynayan kurşunla kremalı eğlencelik katlar ile süslenmiş film yapımcılarının cesaretini selamlıyorum.

  Yüksek Başarı nedir diye işaret eden kitleler veya popülerlik lütfen değil. Söyleyeceğiniz şeyleri tamamen 'KAZANAN' birkaç gerçek takipçinin hayranlığı. Bravo! Bunu tekrar yap!

  Diğer Adları:

  Macho

  Yayın Tarihi:

  11 Kasım 2016

  Senaryo:

  Sabina Berman

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?