Lemon
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 265 Görüntülenme

Lemon

"quirky" kelimesinin sözlük tanımı "tuhaf veya beklenmedik özelliklerle karakterizedir". Ancak "tuhaf" veya "beklenmedik" bir şey nasıl? Orta-düşük bütçeli indie filmler, "tuhaf" olarak nitelendiriliyor ve bu nedenle, terimin belirli bir rezonansı kaybediyor olması. Tahminen "tuhaf" olarak adlandırılmaktan iyidir, ancak belirli bir noktada "tuhaflık" aslında genel olarak kadar kapsamlıdır. Janicza Bravo'nun yönettiği (kısa filmlerin ve kuşak altında televizyon dizilerinin bulunduğu) "limon" ve Bravo ve kocası Brett Gelman'ın (aynı zamanda filmde yıldız olan) "Lemon" adlı filmin meşru olarak kendine özgü bazı özellikleri var; Ve gerçek absürdiyetle yanıp sönen anlar. Ancak sonuçta bir düzlük var. İlginç tamamen tahmin edilebilir.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Aktör / oyunculuk öğretmeni Isaac (Brett Gelman) hayatının hareketlerini öfkeli bir otomat gibi geçiriyor. Ayrıca, kör olan yoğun bir kariyeri olan kadınla (Judy Greer) evlidir; ancak ikisi çoğunlukla uzak durmaktadır. Bir zamanlar, bir çeşit aktör olmalı (resmimi zorlaştırıyor olmasına rağmen), ama şimdi pek tutunmuyor. Bir konser alır, ancak yetişkin bezleri için bir reklam. Adam sürekli bir aşağılanma ve korku kontrolü altında yaşıyor. Oyunculuk sınıfındaki öğrencilere yaptıkları aşağılamayı kaldırıyor. Oyunculuk sınıfı dizileri, filmin en iyi bölümlerinden uzak ve uzaktadır.

  Oyunculuk sınıfları söz konusu olduğunda Bravo eşyalarını bilir. Onları en yüksek drama filminde çekiyor: kara kutu stüdyosu, sınıf önünde çalışan spot ışıklı öğrenciler, herkesin İshak'ın söylediğini duymak için beklediği gerginlik. "Limon", bir öğretmenin açıkça "favori" olduğu zaman neye benzediğini anlar ve bir öğrenci yanlış yapmaz. "Limon" öğretmenin başka bir öğrenciye dikkatini çektiğinde "favori" için ne dengesiz olduğunu anlamıyor. Egolar giderek daha kırılgan olurlar, öyle övgüleri de fazlasıyla övülür. en iyi komedi filmleri izle "Limon" ayrıca, başarısız bir aktör öğretmenin bakımında genç öğrencilere gizlice nasıl kızgın olduğunu ve kendine özgü güvenlerini sabote etmeyi nasıl becerdiğini anlar. Lemon 2017 türkçe dublaj hd izle Bunların hepsi çok ince inter-dinamikler, bir oyunculuk sınıfı alan herkesin bildiği Bravo ve Gelman bu bilgilerin hepsini doğru bir şekilde alıyor.

  Isaac'ın başarısız aktör disfonksiyonunun webinde bulunan iki öğrenci, The Seagull'daki ünlü sahnede çalışırken gösterilen çekingen Alex (Michael Cera, bir Art Garfunkel paspas takımı ile) ve kuşatılmış Tracy (Gillian Jacobs) 'dür Nina ve Konstantin, Nina'nın vaktinden sonra bir araya geliyor. Isaac'a göre, Alex yanılıyor ve Tracy haklı değil. Alex, "araştırdığım renkleri kullandım" gibi şeyler söylüyor ve Isaac sanki Pisagor teoreminin tezahür ettirmiş gibi sabırsızlanmasına başını sallıyor. Isaac ve Alex zavallı Tracy'i çetelerken ona bir başka sınıf daha bulmasını söylemek istersiniz. en iyi drama filmleri izle Bu sahnelerde, Bravo tam olarak doğru sesi buluyor: çok özel bir alt kültür (oyunculuk sınıfları ve duygusal melodramlar) hakkında komik, gözlemci ve muazzam bir anlayış içeriyor.

  Diğer Adları:

  Lemon

  Yayın Tarihi:

  18 Ağustos 2017

  Senaryo:

  Janicza Bravo, Brett Gelman

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?