film izleme sitesi
Lady Macbeth
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 758 Görüntülenme

Lady Macbeth

"Lady Macbeth", vahşi bir psikolojik gerilim filminin kısır, çarpıcı kalbi ile zevkli bir dönemin rafine, hoşa giden zımbalarından. Zulümünden uzak durmaya çalışırken bile güzelliğini izlemeyi bırakamazsınız.

Filmin çekiciliği, Floransa Pugh'nun merkezi ve santral performansından geliyor. Sadece ikinci özelliği olan 21 yaşındaki aktris, bir emektarın gördüğü ekranın teknik hassasiyetini ve komutasını ortaya koyuyor. Ve sadece onun ilk özelliğinde, İngiliz tiyatro yönetmeni William Oldroyd, filmin tonunu ve çevresini, Pugh'nun parlayacağı maksimum alanı vermek için elinde tutacak kadar akıllıdır.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ona yayılan, günahkâr bir ışıktır - ilk bakışta olmamasına rağmen. "Lady Macbeth" i ve Alice Birch'ten yazdığı senaryoyu bu kadar etkileyici olan şey, korkunç davrandıklarında bile, Pugh karakterinin durumunu garip bir sempatik figür olarak korumak için kullandığı yöntemdir. Kurtuluş adına hepsini yapıyor, ancak bu özgürlük nihayetinde ağır bir fiyatla geliyor. Lady Macbeth Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

  "Lady Macbeth" ikonik Shakespeare karakterine değil Nikolai Leskov'un Rus novellinde "Mtsensk'ten Lady Macbeth" e dayanıyordu, bu da 19. yüzyılda özellikle kırsal toplumlarda kadın ruhunun bastırılmasına yol açtı. Pugh'nun Katherine'ini ilk gördüğümüzde, 1865'deki düğünün günüdür; Sadece bu açılış sahnesinden, Oldroyd etkili bir şekilde filmin hakim kemer sıkma tonu ayarlar.

  En duygusal dram filmleri Bu, teorik olarak, neşeli bir olay olmalıdır. Ancak sadece 17 yaşında Katherine, yaşının iki katından daha uzun bir adamla zorla evlendirilmek zorunda kaldı: En iyi İngiltere yapımı filmler Zengin varlıklı babası Boris (Christopher Fairbank) olan duygusal tevkifat yasağı Alexander (Paul Hilton), Katherine'i bir arsa parseli ile birlikte satın aldı. Katherine'in tek amacı mirasçı sağlamaktır, ancak çiftin soğuk, cinsel olmayan düğün gecesinden bir meydan okuma olacağı açıktır.

  "Kalın derili", meydan okurcasına yatak odasının karanlıklığında ilan ediyor. Ve buna ihtiyacı olacak.

  Her geçen gün hizmetçisi Anna (Naomi Ackie) ile sıkıntı ve hayal kırıklığına uğramanın ana tanıklarından biri olan güler yüzlü evin etrafında dönüyor. (Pugh'nun performansı dışarıdan olduğu gibi gösterişli olduğu için Ackie, özellikle durumu daha aşırıya çıktıkça sadece gözleri ve varlığı ile çoğunlukla sözsüz olur.) Senden Önce Ben filmini HD izle Ama hayatındaki baskıcı adamların her ikisi de ailenin uzaktan gitmeye zorlandığında Katherine, dış dünyayı keşfetme fırsatı buluyor; bu da onun içinde bir uyanış istiyor.

  Diğer Adları:

  Lady Macbeth

  Yayın Tarihi:

  14 Temmuz 2017

  Senaryo:

  Nikolai Leskov, Alice Birch

  Ödüller:

  12 ödül & 9 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?