film izleme sitesi
Kırık Kalpleri Onarma Rehberi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.9 IMDB Puanı 99 Görüntülenme

Kırık Kalpleri Onarma Rehberi

Ben hatalıydım. "Film Fan Topluluğu" Facebook Sayfasının "Çarşamba Gecesi" konusuna "The Bounce Back" i ekledim (PG-13, 1:44), haftasonunun diğer ülke çapında yayınları ile birlikte bu filmi "romantik bir komedi" olarak bahsettim. -Drama". Bir rom-com olduğuna ima etmek doğru değil. Çok komedi olmaksızın, daha çok bir tiyatro oyunu. Bu filmi "Ride Along" un "Retro Reel İncelemesine", "The Bounce Back" e "çoğunlukla Afrikalı-Amerikalı bir atölye" atfı ile ilişkilendirdiğim "Throwback Perşembe" yazısında da yanılmışımdır. Aslında bu atıf çok etnik açıdan çeşitlidir ve daha da önemlisi, film ırk ve ırk farklılıklarını hemen hemen tamamen göz ardı etmektedir. İki ırklı bir romantizm için çok ferahlatıcı! Shemar Moore, filmin başlığını taşıyan bir öz yardım ilişkisi uzmanı olan Matthew Taylor'ı canlandırıyor. Kendine güvenen, karizmatik ve bir karakterin söylediği gibi "Harika biri". Film açıldığında, Matthew'un temsilcisi ve en yakın arkadaşı Terry Twist (Bill Bellamy) ile yerel TV şovları konusundaki kitabını tanıtmak ve seminer yapmakla meşgul oluyor; burada kitaplarındaki ilkeleri sevimli bir şekilde anlatıyor. kadınlar. Kadınlara, geçmişin kalp ağrısı çekmenin en iyi yolunun, geçmişin var olmadığını iddia etmek, kendilerinin istediği geleceği belirlemek ve hedeflerine odaklanmak olduğunu söylüyor.

Bu, klinik psikolog Kristin Peralta (Nadine Velazquez) safça ve bilgisiz olduğunu düşünüyor - ve görüşlerini paylaşmaktan çekinmiyor. Kız arkadaşı (Megan Stevenson ve Robinne Lee), onu haftasonu kaçamak geçirdiğinde, Matthew'un seminerlerinden birine katılmakla sonuçlanır, kendisi hakkında ne düşündüğünü - herkese açık şekilde söyler. Bu, harika TV yapan ve birlikte görünmesi için diğer tekliflere yönlendiren müşterek bir talk show görüntüsüne yol açar. İkisi birlikte daha fazla vakit geçirirler, çünkü bu bir romantizm, birbirlerine duygular geliştiriyorlar.

Ancak hem Matthew hem de Kristin duygusal bagajlarını yolculuklarına ve ilişkilerine getiriyorlar. Matthew, kitabını boşanmak için bir yol olarak yazmıştı, ancak açıkça görüleceği gibi, onun sahip olduğu gibi dolaşmadığı anlaşılıyor. Kızı Aleya (Nadja Alaya) ile yaptığı sık sık ziyaretler onu temelden uzak tutuyor ancak halen romantik olarak kapalı. Aynı şekilde, Kristin kalbi kırılmıştı, ama Matthew olduğu gibi hayatında ilerleme konusunda biraz daha başarılı oldu. Bu arada Terry, bir TV yapımcısı ile aşk-nefret ilişkisi geliştirdiği için Kristin'den hoşlanmamasıyla uğraşmak zorunda.

"Bounce Back", bazı yönlerden tipik bir romantizmdir ve başkaları için çok farklıdır. Hikaye yorulmaz ve "The Perfect Match" (2016), "Çirkin Gerçek" (2009) ve "You've Got Mail" (1998) gibi benzer (ve daha iyi) filmlerin Film Hayranlarını hatırlatacaktır. Victor Teran, Staci Robinson ve Youssef Delara (yönetmenlik yapıyor) tarafından hazırlanan senaryo, çoğunlukla donuk ve cansızdır ve film boyunca kitapçılarda görünen Matthew kadar kesik olan karakterlere yerleşir. Delara'nın tembel tembel temeli, özellikle Matthew'un rasgele Times Meydanı'ndaki şeylere işaret ettiği zorunlu romantik montaj sırasında görülüyor. Dökümde basit insanlar geçit töreni gibi görünen gerçekçilik eksikliği de var. Filmin hak ettiği yer, memnuniyet verici derecede romantik olan üçüncü hareketi sırasında ve ırk sonrası ilişkilere yaklaşımında ekstra bir kredidir. Ayrıca, Bellamy ve Alaya'nın performansları çok iyi. Ancak bu şeyler tavsiyem için yeterli değildir. Bu filmi görürseniz ve hayal kırıklığına uğradıysanız endişelenmeyin, geri zıplayacaksınız. Onu görürseniz ve eleştirilerim hakkında yanılıyorum kararsa, sorun değil. Nasıl geri döneceğini de biliyorum. (Bounce back too - NOT Bounce Back Two, üreticilere fikir vermek istemiyorum.) "C +"
FRAGMAN OKRU TR OPEN TR

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Bounce Back

  Yayın Tarihi:

  09 Aralık 2016

  Senaryo:

  Victor Teran, Youssef Delara, Staci Robinson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?