film izleme sitesi
Kesişen Hayatlar
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 296 Görüntülenme

Kesişen Hayatlar

Film romanı okumak istememi sağlıyor çünkü romanda çok daha fazla şey olabilir diye düşünüyorum. Ancak okyanusun güzelliği, La Havre'deki rıhtımı ile yan yana duran uçaktan gelen şehir ve hastanedeki koridorların olasılığı kitapta muhtemelen gerçekleşemedi. Kesişen Hayatlar Türkçe Dublaj izle
Güzel. Ancak takıntılıyım ancak müzik hakkında bilgi sahibi olmaktayım. Konser piyanisti neyi oynuyordu? Kimse bana söyleyebilir mi?

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  "Canlılığı İyileştirme", hayallere benzeyen, çok güzel ve meditatif, sözü edilmeyen ve uzun süren bir açılış dizesiyle başlar; izleyen ve sonradan gelen her şeyin kendisi tarafından bilgilendirilir. Üç genç erkek sörf yapmak için şafaktan önce buluşurlar. Birlikte toplanırlar, ıslak takımlarını çıkarırlar ve daha sonra soğuk, yükselen okyanusa dalarlar. Dalgalar yükselir ve çocuklar sörf tahtalarında bop, maviye karşı üç koyu kafa. İşyerinde acil bir hikaye anlatımı dürtüsü yok, "arsaya girelim" sabırsızlığı yok. IMDb 7 üzeri en iyi filmler Önemli olan şu an: Tahtada ayakta kalmanın heyecanı, zorlu fiziksel aktivitelere eşlik eden sessizlik ve yüzeyin altından görülen dalgaların güzelliği. Sabah trajik bir trafik kazasında bitip erkeklerden birinin komada kalması gerçeği, o açılış dizisinin anısını yoğunlaştırıyor -yani lütuf, garip güzellik ve acil anı. Maylis de Kerangal'ın 2014 tarihli romanından uyarlanan "Yaşamı İyileştir", yönetmen Katell Quillévéré'nin üçüncü özelliğidir ve insanın birbirine bağlılığını ve kırılgan mucize olan insancıl vizyonunu gösterir. Komplo, hastane tabanlı herhangi bir olaydan doğrudan çıkıyor ancak Quillévéré'nin benzersiz ve sonuçta çok güçlü olan yaklaşımı.

  Diğer Adları:

  Heal the Living

  Yayın Tarihi:

  01 Kasım 2016

  Senaryo:

  Maylis De Kerangal, Katell Quillévéré, Gilles Taurand

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?