film izleme sitesi
Kara Panter – Black Panther 2018 Türkçe Dublaj HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 21 Yorum 377 Görüntülenme

Kara Panter – Black Panther 2018 Türkçe Dublaj HD izle

Kara Panter 2018 türkçe dublaj izle Kralım çok yaşa! Bu film hakkında söylediklerim, yeterli olmayacak. Film, MCU - Wakanda'nın, insanlarının, kabilenelerinin ve yaşam biçimlerinin tamamıyla yeni ve son derece ilginç bir bölümünü sunuyor. Chadwick Boseman, "İç Savaş" olaylarından sonra T'Challa / Black Panther olarak bizi doğrudan Wakanda'ya götürüyor ve şimdiye kadarki en önemli MCU çatışmasına müdahil olduktan sonra insanların yaşam biçimlerini ve sonuçlarını bize gösteriyor. Oyuncular gerçekten inanılmaz ve dediklerim gibi, yalnızca ana karakterlere ve kötü adamlara yatkınlığım yok, gerçekten bu filmdeki herkes inanılmaz oyunculuklarla parlıyor. Belki de bu şimdiye kadar tüm MCU filmlerinden gördüğümüz, yalnız bir film için en iyi oyuncu kadrosu. Black Panther 2018 full hd izle

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmin kendisi farklıdır, ancak Marvel'ın iyi kurulmuş hikayesine mükemmel şekilde uymaktadır. Şu ana kadar T'Challa hayranı değilseniz, şimdi kaçınılmazdır! Onun oyunculuğu, vurgusu, halkı için bir kral olması gerekliliği, bir lider ve bir kahraman, onun karakteri için küçük bir yük değildir.

  T'Challa ile kızkardeşi Shuri arasındaki her sahne sevinç nedeni. Aralarındaki ilişki güçlü ve hoş bir şekilde sunuluyor. Her ne kadar bir kral olmasına rağmen, bir erkeğin ailesiyle birlikte olması gerektiği gibi davranır. Shuri, Bruce Banner'ın aklı ile Tony Stark'ın bir araya geldiği karışıklık, 16 yaşındadır ve kullandığı teknoloji çok daha gelişmiş.

  Erik Killmonger olarak Michael B. Jordan ve Ulysses Klaue olarak Andy Serkis, Marvel Cinematic Universe için genel olarak en değerli kayıtlardan biridir. Black Panther ile Killmonger arasındaki çatışma, Thor ve Loki arasındaki görüşmelerden daha iyi temsil edilmezse eşdeğerdir, bu yüzden Michael B. Jordan'ın son derece değerli bir atış olduğunu söylüyorum!

  Oyuncular hakkında çok şey konuşabilirim, ancak kendinizi ikna etmek daha iyi. Birkaç isim daha söyleyeceğim: Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Martin Freeman, Angela Bassett, Forest Whitaker, Winston Duke ve liste burada bile bitmiyor. Dediğim gibi, bu tek başına bir MCU filminde en iyi oyuncu kadrosu.

  Hikaye gerçekten güçlü ve ilginç, çünkü ilk önce bu gizli ulusun kültürünü tanıyoruz.

  Aksiyon sahneleri MCU'nun en iyileri arasındadır, tüm bu kaskadlar ve hareketlerde yapılan işe gerçekten dikkat etmek zorundasınız. Kara Panter, Killmonger, Dora Milaje'nin her hareketini izlemek sadece bir zevk değil.

  Etkiler harika, bazı yerlerde bazı şeylerin gereksiz olduğunu bulabilirsin, ama aslında her şey filmde niyetle ayarlanır. Sanırım T'Challa'nın yeni takımında çok geniş ve açık bir ağızla görülebilecek bir dizi yeni, kullanışlı özellik var ve filmin bitiminden sonra tekrar "Avengers: Infinity War" da göremeyeceğiniz bir sabır olmayacağını düşünüyorum !

  Acımasız soundtrack, suçlu Kendrick Lamar olan bu filmin özelliklerinden biridir. Filmden sonra dışarı çıkacaksınız ve şarkıları tekrar tekrar dinlemek isteyeceksiniz. Garanti!

  Birçok insan Marvel filmlerinde şikayetçi olan şey mizahtır. Sanırım bunu okuyarak, bu filmin mizahının "Kaptan Amerika: Kış Soldieri" seviyesinde olduğunu öğreneceksiniz.

  Genel olarak film yüksek seviyededir ve gelecekte ilginç, zevk verdiği ve bundan sonra hayal kırıklığına uğramasının imkânsız olduğu için oldukça sık görülür. Film, tiyatronun keyifli bir saatinde ihtiyacınız olan her şeye ve ötesine sahiptir.

  Diğer Adları:

  Black Panther

  Yayın Tarihi:

  16 Şubat 2018

  Senaryo:

  Ryan Coogler, Joe Robert Cole, Stan Lee, Jack Kirby

  Yorumlar (21)