Kara Büyü
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 263 Görüntülenme

Kara Büyü

Bu yazar, her zaman bir incelemecinin işinin ekranda ne olup bittiğine dair sızlanmaya ve harekete geçirmekle değil, aynı zamanda filmi seçici izleyiciye, bir başka deyişle, karara yardımcı olacak bir şekilde tanıtmaya çalışmak olduğunu düşünüyordu. görmek mi yoksa istemediğine mi? Bununla birlikte, Dark Song gibi projeler bu kadar basit bir hırs oluşturmayı hiç bu kadar karmaşık görünmüyor.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Yeni başlayanlar için, söyleyebileceğim en iyi (ve en yeni) analogun, Jane Doe'nin mükemmel 2016 Otopsisi olduğunu önereceğim. Her iki film de korku türünü açıkça görüyorlar, her iki film de iki güçlü kişiliği (ve süper oyuncuları) sınırlı bir alanda kısıtlayarak büyülüyor ve her iki film de şimdiye kadar yapılmış olan her korku filmi için Baş Yönergesi'ni takip ediyor; Yanlış gidecek. "

  Ancak burada benzerlikler sona eriyor. Jane Doe'nin otopsi, zekice, eğlendirici bir temanın sağlam ve işyerinde sergilenmesidir. Karanlık Şarkı aynı anda, farklı, net ve nadir bir "sese" sahip bir yazarın / yönetmenin başlangıcıdır; ve aynı zamanda, gerçek ritüel sihirin anıları ile o kadar dolaysız bir şekilde ilgili olan bir korku masalını (başka türlü var mı?), neredeyse, yalnızca bir an önce, merak ettiniz mi? kurgusal bir tiyatro yerine bir gerçeklik şovu izliyorsunuz?

  Hiçbir küçük ustalık, bu olamaz. Özellikle batı tarihindeki tek orijinal, doğrulanmış, ritüel okültürünün (Aleister Crowley) üretildiğini meşru iddiasını taşıyan bir ülkeden. Böyle bir filmi seyretmek, hayatlarını tam anlamıyla bu tür uygulamalara adamış bireylerin varlığının farkında olarak izleyiciyi yeni farkındalık seviyelerine ... ve teröre götürüyor.

  Sonuç, şu an popüler olan "bulunmuş film" filmlerinden onlarca uzaktaydı ... çünkü dünya aydan beri.

  Açıkçası, bu filmi takdir etmek için, her nüansı içip tadını çıkarmak için izleyicinin kendisi (ya da kendisinin) filmi, merkez karakterlerin çekirdek ritüelini uyguladığı ölçüde taahhüt etmeye razı olması gerekir.

  Yani kendinizi kilitleyin, koltuğunuzdan ayrılmayın ve ne olursa olsun, tuz çemberini kırmayın.

  Bütün bunları yaparsanız, özel nimetinizi vermeye istekli bir "melek" le karşılaşmayacaksınız, ancak büyük olasılıkla asla unutmayacağınız bir film deneyimi yaşayacaksınız.

  Diğer Adları:

  A Dark Song

  Yayın Tarihi:

  28 Nisan 2017

  Senaryo:

  Liam Gavin

  Ödüller:

  6 ödül & 3 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?