film izleme sitesi
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 328 Görüntülenme

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

Elbette böyle olmayacak. Kötü niyetli bir süper kahraman yaratan ve okulunu kurtarmak için süper bir kötülükle savaşan iki arkadaşın DreamWorks'ün "Yüzbaşı Pantolonları: İlk Epik Film" adlı filmi bilerek ağlamaktan ve çocukça görülen filmler, En İyi Filmler için bile Oscar'a aday gösterilmezler Animasyon Özelliği. Karikatürlerde karakter desteği olarak ses performansları için küçük altın adamlar vermezler, çünkü böyle bir kategori yoktur. Animasyon filmleri izle Bununla birlikte, "The Kroll Show" ve "The League" tarafından en çok tanınan bir komedyen ve oyuncu olan Kroll, filmin pint boyutlu Alman aksanlı deli bilim adamı kötü adamı olarak inkar edilemeyecek derecede saçma sesiyle tanınmayı ve onun ötesine geçmeyi hak ediyor. Ilkokul fen öğretmeni olarak poz veriyor ve beyaz saçlı kanatları kavun şeklindeki kafasından çıkartıyor ve her canlı kişinin mizah duygusunu etkisiz hale getirmek istiyor, böylece onun adını bir daha asla güldüremeyecekler Prof. Dr. Pee-Pee Diarr'deein Poopypants, Av.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Çocukluğunuzun ve arkadaşlarınızın en komik olanı, söylediklerine bakılmaksızın sizi güldüren özel aptal bir ses çıkaracağını ve ne kadar kolay bir iz olduğunun farkına vardığında o sesi her zaman yapacağını hatırlayın; Bazen, tükürmek için bir portakal suyu yudumlamadan önce yaptı mı? Kroll bu karakteri verdiği ses türüdür: portakal suyu tükürme sesi. Mel Brooks'un "The Rocky Horror Picture Show" daki biraz Dr. Scott, Peter Sellers'a dokunarak "Dr Strangelove" olan 2000 Yıllık Yaşlı Adam, ancak bir iç yönlendirici öfke var. Tekparthd.net Onu merkezlendiren performans ve bazen Poopypants'ı çizgi roman olarak derinleştiriyor, Tim Burton adlı iyi bir filmdeki kötü adam gibi. (Hatırlıyor musun?)

  Evet, Poopypants kötü, çok feci ve acımasızdır; en iyi arkadaşları George (Kevin Hart) ve Harold (Thomas Middleditch) ve onların ana-dönüşmüş süper kahramanları Kaptan Hırvat (Ed Helms), bir hipnoz yüzüğü ile yaratılan bir Tahıl kutusu, onu ve onun süper silahını, okulun atılmış öğle yemeği yemeklerinden türetilen zümrüt yudumlarını tüküren yürüyüşe çıkmış, tüyler ürpertici bir tuvaletini durdurmaktan aciz gibi görünüyor. (Tuvalet aslında yerleşik güç tarafından yaratılan, nerd, Jordan Peele'in Melvin'i ibadet eden bir bilim fuarı girişi; uzun hikaye.) Fakat neden Poopypants'ın 24/7 korkunç bir ruh halinde olduğunu da görebilirsiniz. Kroll, karaktere ateşli bir vücuda sahip olduğu ve koşuşturan bir yürüyüşe giriştiği animatörler tarafından, dönüşümlü olarak kaba davranan, acayip ve saçma diyalogların şiddetle uygulandığı her heceyi saçmalıklarını, yüce bir tavana dönüştürme şekli kazandırmanın yolu. George'un ciddiyetle Poopypants'a sorunun kendisine gülebileceği ve Poopypants'ın "Bu benim sorunum olan o Oprah mı?" Diye sızlandığını söyleyen an. Oğlumun benden ayrılmamı isteyeceğini düşündüğümde çok güldüm.

  Diğer Adları:

  Captain Underpants: The First Epic Movie

  Yayın Tarihi:

  02 Haziran 2017

  Senaryo:

  Nicholas Stoller, Dav Pilkey, David Soren

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?