film izleme sitesi
Kapan
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 373 Görüntülenme

Kapan

Bu inceleme, ilk olarak 24 Ocak 2017'de Sundance Film Festivali kapsamımızın bir parçası olarak yayınlandı.
Kapan Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle Jordan Peele, 2017 Sundance Film Festivali'nde yapılan gizli bir taramada prömiyeri yapılan iddialı ve zorlu "Get Out" ile bir gün bu büyüleyici aktör ve yazarın en büyük yeteneklerini yönetmeyi düşündüğümüzü ortaya koyuyor. "Key & Peele" adlı günlerinden ve özellikli komedilerden çoktan bir tehdit olduğunu biliyorduk, ancak ilk yönetmenlik denemesi, kartvizitini değiştirmesi gereken karmaşık ve başarıya ulaşmış bir tür hibrididir. "Get Out", stüdyo korku filmlerinin neredeyse hiç yapmadığı şekilde taze ve keskin geliyor. Hem huzursuzluk hem de histeriktir; genellikle aynı anda, haksız yere ırkçı saçmalıklarıyla insanları çağırmak korkmuyor. Get Out Filmini İzle Filmi Park City'de tanıttığında, daha önce görmediği bir film yazmak için başlattığı bir girişimle başladığını açıkladı. "Get Out" gibi filmlerle risk almak isteyen daha fazla yönetime ihtiyacımız var.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Adil olmak gerekirse Peele, "The Stepford Wives" ve "Rosemary's Baby" de dahil olmak üzere, daha önce gördüğü bazı filmleri röpek üzerinde yoğunlaştırıyor; Onun filmi aslında bir yere ait olmadığınızı bildiğinizde huzursuz bir hisle ilgili; İstenildiğini veya belki de çok fazla istediğini bildiğinde. Peele, çevrenizdeki kapalı kapılar ardında bir şeylerin yanlış olduğunu bilerek, ırk ve hicivsel bir köşe ile eski tarz türe uyuyor. Kız arkadaşınızın beyaz ebeveynlerini karşılamak için eve gidiyorsanız, rahatsız edici değil, hayatı tehdit eden bir şey mi?

  "Get Out" harika bir ton ayarlayıcı ile açılır. Genç bir adam (büyük Keith Stanfield, bu yılki Sundance'teki diğer iki filmde ve FX'in "Atlanta" da fantastik), banliyö bir sokakta yürürken, telefonda biri ile şaka yapıyor; aynı. Bir araba onu geçip döner ve yavaşça onu takip etmeye başlar. En iyi 2017 korku filmleri Aksi halde boş bir sokak, bu yüzden adam bir şeylerin yanlış olduğunu biliyor. Birdenbire ve mükemmel bir şekilde Peele'nin yönü doğrultusunda sahnelenen durumun yoğunluğu güçlendirildi ve güvenli görünümlü banliyölerin olduğu bir dünyaya itildik.

  Kosterlerimize, Chris (Daniel Kaluuya) ve kız arkadaşı Rose'u ("Kızlar" ın Allison Williams'ı) kestiler; ailelerine dönmek için eve hazırlanmaya hazırlanıyorlardı. Rose onlara kendisinin siyah olduğunu söylemedi, ki o da önemli bir şey olmadığı için uçurdu, ancak ihtiyatlı davranıyor. TSA Ajan arkadaşı (histerik bir LilRel Howery) kendisini de gitmeye karşı uyarır, ancak Chris Rose ile aşık. Onları sonunda bulması gerekecek. En iyi gizem filmleri 2017 Ve Rose, Obama'ya, sahip olabilseydi, babasının üçüncü kez oy vermiş olabileceğine yemin eder.

  Chris ve Rose'un anne-babasının evine geldiği andan itibaren bir şeyler huzursuz oluyor. Elbette, Dean (Bradley Whitford) ve Missy (Catherine Keener) yeterince samimi görünüyor, fakat neredeyse fazla, Chris'i etkilemek istiyorlar gibi. Walter (Marcus Henderson) adlı bir zemin katibi ve Georgina adındaki bir kahya (Betty Gabriel), "Vücut Katliamlarının İşgali" başlıklı popo insanlara benzemektedir. En iyi filmlerden biridir Kapan 2017 filmi. Sadece bir yanlışlık var. Ancak, sosyal veya ırkçı durumlarda sıklıkla olduğu gibi Chris, davranışlarını mazur bırakmaya çalışmaktadır; belki Walter kıskançtır ve belki Georgina'nın Chris'in beyaz bir kadınla olması konusunda bir sorunu vardır. Gülün tek kardeşi (Caleb Landry Jones) varlığını hissettiriyor ve sık sık "A Clockwork Orange" adlı oyunun yeniden yapımı için seçmelere benziyor. Chris bir gece bir duman için dışarı çıkıyor ve şey, bozulmayacağım şekilde şeyler daha da yabancılaşmaya başlıyor - aslında, önizleme çok fazla yol kat ediyor. Mümkünse kaçının.

  Diğer Adları:

  Get Out

  Yayın Tarihi:

  24 Şubat 2017

  Senaryo:

  Jordan Peele

  Ödüller:

  4 ödül & 12 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?