film izleme sitesi
Kaçış Odası
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 154 Görüntülenme

Kaçış Odası

Ülke çapında kaçış odalarında bir artış oldu ve popülariteleri zayıflamıyor gibi görünüyor. Yaptıysanız, matkap biliyorsunuz: siz ve diğer oyuncuların bir dizi bulmaca çözmek ve oda kaçış var. Çılgınlık kaybolmadığı için, bir filmin popülaritesini düşürmek için zamanı geldi. Yönetmen Will Wernick'in düz-to-DVD gerilim filmi, potansiyel olarak kaçınılamayan kaçış odasına altı arkadaşı koyuyor.
Tyler'ın (Evan Williams) doğum gününde kız arkadaşı Christen (Elisabeth Hower), kendisini ve arkadaşlarını kazazedelerin her zamankinden daha yüksek bir kaçış odasına götürür. Wernick'in filmi, saatinizin çok açık olduğu bir gerilim filmi: sizden önce bir saat, arkadaşlarınız sonsuza kadar sıkışmış. Grup, gerçek hayatta ve ölümde oynayabileceğini fark edinceye kadar saçma geliyor. Film, Annabelle Stephenson ve Billy Flynn'i, korkunç sese benzeyen bir doğum günü olayına katılmayı kabul eden muhtemel mahkum arkadaşlardan ikisi olarak ortak yıldızlar. Treyler, Testere ve Oyunun umut verici bir mash-up'ı değil gibi görünüyor.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  81 dakikalık gerilim filmi Seattle Uluslararası Film Festivali'ne kabul edildi. Bunun için çevrimiçi olarak pek çok inceleme yok, ancak Ekim ayında doğrudan DVD'ye gidiyor ve çevrimiçi olarak satışa sunulacak. Kaçış odaları popüler ve oldukça yeni olmasına rağmen, bir filmde çok fazla sorun yaşamıyor gibi görünüyorlar. Vincenzo Natali'nin Küpü gibi, daha önce yapılmış bu tür hikayeleri gördük ve Kaçış Salonu, senaryoyu, bir tanesinden fazlasını vaat etmeyen genel bir römork temelinde, bir ilk bakışta ele alalım. Kaçış Odaları etkilenen bir korku gerilim filmi kaçmak istiyorsunuz.

  30. yaş gününü kutlamak için Tyler'ın kız arkadaşı Kristen, kendisini ve diğer çiftleri en son çılgınlığı olan ESCAPE ROOM oynamaya götürür. Bir kaçış odasında, bir odaya kilitlenir ve kaçmak için şifreli ipuçlarını bulmak için bir saat verilir. Zararsız eğlence ... şimdiye kadar!

  Grup kilitli bir odaya götürülür ve saat uyanmaya başlar. Hızla bir şeylerin yanlış olduğunu hissediyorlar, bulmaca giderek daha zor ve giderek ölümcül hale geliyor. Kaçış odası birer birer yeni bir kurbanı iddia ediyor ve hayatta kalan oyuncular artık oyun oynamadığını anlıyor; hayatları boyunca oynuyorlar.

  Diğer Adları:

  Escape Room

  Yayın Tarihi:

  23 Kasım 2017

  Senaryo:

  Noah Dorsey, Noah Dorsey, Will Wernick

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?