Jackals
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 266 Görüntülenme

Jackals

Justin (Ben Sullivan) bir kült üyesi (1983). Portland tıbbı bir kült haline gelmek gibi değil, daha çok maskeli bir Manson aile kültüne benziyor. Kendi ailesi tarafından kaçırıldı ve onu deprogram için uzak bir kabineye götürdü. Gerçek bir ilerleme kaydetmeden önce kült ortaya çıkıyor ve film daha çok bir "Anarşi" ya da "Mischief Night" türü film haline geliyor. Çuval bezi maskesi yok. Sis makinelerini sökün.

Ailenin karakter tanıtımını yapıyoruz, ancak kült hakkında hiçbir şey bilmiyoruz, büyük olasılıkla bu korkuyu paylaşabiliriz. Film gerçekten kötü bir atışla açılıyor. Katilin bakış açısından, kafa kamı gibi giyilmedi; Adam iki kişiyi öldürdükten sonra üçüncü bir kişiyi görsün, üçüncü kişiyi öldürmek için bir maske koyar, neden? 2017 korku filmleri izle Ayrıca, odanın tek ışığı olan bir el feneri ile etrafında sürünüyor. Beklendiği gibi ışık onun önündeyken, yine de bir şekilde gölgesini filme ışıktan görüyoruz. Bu bizim için mi, yoksa bir amaca yönelik mi yapıldı? Zamanın herhangi bir noktasında Justin'i öldürüp arkadaşıyla üst kattaki pencereden atardım. Ailem biraz farklı kalıyor. Alyssa Julya Smith (Fox Girl), sonraki Sherie Moon Zombi olmak için kapıyı açtı. Jackals hd film izle

Zaman zaman golf kulüpleri silah olarak parçalanıyor. Babam bir odun alır ve oğluna 1 demir alır. Tanrı bile bir demir ile vuramaz. Hadi baba. Biraz sevgi gösterin.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Jackals

  Yayın Tarihi:

  01 Sep 2017

  Senaryo:

  Jared Rivet

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?