film izleme sitesi
İyi Polis Kötü Polis 2
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 255 Görüntülenme

İyi Polis Kötü Polis 2

Bu film hakkında birkaç kelime yayınlamak için yeni bir hesap oluşturdum. Gerçekten eleştirileri yazamam ama sadece bu filmin daha fazla popülerlik hak ettiğini düşünüyorum.

Kanadalılar "Good Cop, Bad Cop" hikayesinin 2. bölümünde 11 yıl beklememizi sağladı. Buna değdi, ancak keşke daha fazla film yapsaydı. Buradaki pek çok şey, Amerikan sinemalarından daha iyi sonuç verdi.

Karakterler düz değil, gerçek, kendi arka planlarıyla uyumlu. Komedyalar ve aksiyon filmleri için oldukça nadirdir. Aksiyon sahneleri aynı zamanda gerçek hissetmekte, başka bir Hızlı ve Öfkeli gibi sahte değil, CGI ile doldurulmayan inanılabilir hissediyor. Oyunculuk harikadır. Ana ikili onu öldürdü! Gülüyor, ciddiyet verdiler ve gerçek eski dostlar gibi bu kimyayı bile aldınız. Hikaye klişe değildir. Hiç kimse onun adını temizlemeye çalışmaz, intikam almaz, dünyayı kurtaramaz. Sadece iki polis işini yapıyor. Bazı kahramanlar değil, bazı adrenalin pompalı adamlar değil. Yine, gerçek! Ama beni yanlış anlama, bir belgesel değil. Arsa ilginçtir ve biraz katlanmış. Filmin tamamı 2 saatten uzun sürdü ve bu hissi 90 dakikalık bir sürede alamadım. ABD filmleri, başlamadan önce bitti. Her dakika iyi planlanmıştı.

Fakat burada Amerikan filmlerinde bulamadığım bazı kültürel geçmişe ait. Burada, Avrupa'da, Kanada hakkında pek fazla şey bilmiyoruz. Akçaağaçlarını seviyorlar, hokey ve bazıları Fransızca konuşuyor. Temel olarak bütün bildiğim bu. Şimdi bazı Quebec Fransız küfürleri bilebiliyorum! Ve Fransızca kelime ve ifadelerin İngilizce'ye eklenmesi (ve tam tersi) ilginç geliyor, taze. Beni Fransız Kanadalıları ve Quebec hakkında daha çok okumuştu. İyi okudum, tavsiye ederim!

Çok iyi iş, Kanadalılar, lütfen daha fazlasını yapın!

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Bon Cop Bad Cop 2

  Yayın Tarihi:

  12 Mayıs 2017

  Senaryo:

  Patrick Huard

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?