film izleme sitesi
İnfazcı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 370 Görüntülenme

İnfazcı

"The Punisher" acımasız bir intikam ile uzun, karanlık bir seleftir. Çizgi film kahramanlarına dayanan çoğu filmden farklı olarak, bir gülümseme parıltısı içermiyor ve kahramanı, karısı, çocuğu, babası ve hatta uzaktaki kuzenler de dahil olmak üzere tüm ailesinden beri - depresif alkolik - - gözlerinden önce katledildi. İntikam ararken, "Death Wish" filmindeki Charles Bronson karakterini nispeten neşeli ve iyi ayarlanmış hale getirir.

Film yapımcıları filmlerinin ne kadar aşağılık ve karanlık olduğunu anlamıyor mu acaba? Bir mafyanın oğlunun ölümüne neden olan bir FBI saldırısı ile açılıyor. Öğrenmiş olduğumuz operasyon, ajan Frank Kalesi (Thomas Jane) için emeklilikten önceki son görevdi. Bay Saint (John Travolta) adlı suçlu, varlıklı, yüksek profilli bir para aklama birimi Castle'ın ölümünü emreder ve karısı Livia (Laura Harring) ekliyor: "Ailesi, bütün ailesi."

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Bu, filmin neredeyse tamamen kurtarıldığı bir dizi oluşturur. Kale, eşi Maria (Samantha Mathis) ile birlikte sahilde romantik bir yürüyüşe, çocuğuyla sarılmasına ve babası Roy Scheider'in yaptığı duygusal anlara ev sahipliği yaparken konuşuyor. Sonra Castle'ın silahlı çeteleri, acımasız kaçmaya çalıştıklarında karısının ve çocuğunun ölümünden ötürü oyalanmayı ihmal etmeden, bütün aileyi bir dizi korkunç vinyette biçer.

  Kale, saldırganlardan birkaçını öldürür, ancak bir iskelede köşeli bir halde, defalarca atış yapıyor, benzin ile damping yapıyor, havaya uçuyor ve havaya uçuyor. Bu, film için bir model oluşturur: Hiç kimse yalnızca bir kez öldürülür. (Daha sonra filmde bir araba arka tarafına zincirle zincirlenmiş ve tüm araçların patladığı bir arabanın içine sürüklenen bir hedef vuruldu.) Mucizevi bir şekilde, Kalesi hayatta kalıyor ve bu yararlı klişelerden biri tarafından sağlığına emzik edildi. Kendisi bir adada yaşayan ve çağların hikmetine sahip olan siyah yalnız.

  [caption id="attachment_22573" align="alignnone" width="200"] en iyi filmler[/caption]

  Filmin geri kalanı kurtarma, hazırlıkları ve Sayın Aziz'e ve onun halkına karşı metodik intikamını gerektiriyor. Çeşitli renkli destekleyici karakterler tanıtıldı, özellikle perişan odanalı evde oturan üç oddballs kale işgal ediyor. Bunlar, küfürlü bir erkek arkadaşıyla seksi ama korkmuş bir kadın Joan (Rebecca Romijn-Stamos); Tüylü bir kız çocuğu olan Bay Bumpo (John Pinette) ve düşünmek istemediğin şekilde delmiş olan Spacker Dave (Ben Foster). Hepimiz "biz aileyiz!" Fikrinde telkin edilmiştir. Ve bu üçü, yalıtılması, içilmesi, öldürülmesi ve kuluçka çıkarma ihtiyacına rağmen kendi çevrelerinde Kale'yi dahil etmeye çalışıyor. Dondurma ve pasta için davet edildiğinde biraz tuhaf bir şey var.

  Film şiddet içinde acımasızdır. Spacker Dave'in piercing'lerini pense ile kaldırmasıyla işkence gördüğü bir sahne var; Sahne filmin dokusunu kırıyor ve farklı ve korkunç bir alana taşınıyor. "Ceza İnfazcısı", aynı hafta sonu korkunç bir katliam ve ayrıntılı bir intikamla ilgili "Kill Bill, Cilt 2" adlı başka bir filmle açılıyor; ancak gece ve gündüz kadar farklı. "Kill Bill, Volume 1" tiz mizah, ironi, over-the-top abartı ve film yapımının keyfini titreşir. "Punisher" çok acımasız ve neşesiz, kahramanının bile yaptığı başarılardan memnuniyet duyup duymadığını merak ediyorsun.

  Diğer Adları:

  The Punisher

  Yayın Tarihi:

  16 Nisan 2004

  Senaryo:

  Jonathan Hensleigh, Michael France

  Ödüller:

  1 ödül & 5 Adaylık.

  Resimler

  "İnfazcı" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?