I Am Not a Serial Killer
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 970 Görüntülenme

I Am Not a Serial Killer

Evet arkadaşlar, adamımızın adı John Wayne. Kendi yaşadığı çevrede inanılmaz derecede seri katil olma potansiyeli olan Wayne, henüz daha seri katil değildir. Ancak bununla büyük bir mücadele vermektedir. Konusunu birazda Dexter Morgan'a benzetebiliriz.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Budur. Bir süredir gördüğüm en tüyler ürpertici katil şahsiyet - ve kısa bir süre önce birkaç ay boyunca uzanan çılgın korku dalgalanmalarından kurtulduk. Laurels, Bay Lloyd'a, inanılmaz derecede serinlettiği için tecrübeyle yetinmeyerek çok yetenekli bir topluluk hazırladı; tabii ki, yalnızca olağanüstü olan büyük "solo" sını yasakladı.

  Şimdi, sinematik kategorilerin parantezlerini göz önünde bulundurursam, bu filmi "sınıflandırılamaz" olarak sınıflandırırım, çünkü çok çeşitli türden bir koşum yapar, sonuç olarak tüm sınırları frenler ve olağandışı birliğin şaşırtıcı bir patchwork yorganını oluşturmak için parçalarını kullanır. .

  Film, genel olarak bakıldığında, eski ancak favori konusuna taze bir bakış açısı sunarken, teknik noktaların özünde niteliksel olarak tek başına durma yeteneğine sahip ancak birkaç pacing sorunu bir yana bırakırsak, up ve organik arsa ilerleme, bu ince yapım kaçınılmaz bir film underdog yapmak.

  I Am Not a Serial Killer 1080p izle, I Am Not a Serial Killer 2016 izle, I Am Not a Serial Killer filmi izle, I Am Not a Serial Killer full izle, I Am Not a Serial Killer hd izle, I Am Not a Serial Killer izle, I Am Not a Serial Killer Türkçe Altyazılı izle, I Am Not a Serial Killer Türkçe Dublaj izle

  Diğer Adları:

  I Am Not a Serial Killer

  Yayın Tarihi:

  26 Ağustos 2016

  Senaryo:

  Christopher Hyde, Billy O'Brien, Dan Wells

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?