film izleme sitesi
Latin Sevgili Nasıl Olunur
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 406 Görüntülenme

Latin Sevgili Nasıl Olunur

Merkez karakterinin erken yaşlarından daha sıkı bir şekilde sıkı sıkıya sıkıştırdıktan sonra, açılış kredilerinin yanıp sönmeye başlamasından yaklaşık bir avuç saniye geçtikten sonra "Latin Lover Nasıl Olunur?" Tümüyle hızla yaklaşık iki saatlik Meksikalı komedi süper yıldızı Eugenio Derbez'in ABD izleyicisini, son kullanma tarihini aşan etnik bir stereotipin sevimli iki dilli bir parodisini baştan çıkarmak için gösterdiği teşhisi sergiliyor.

Bir çeşit Deuce Bigelow olarak Adam Sandler'a Sınır yanıtının bir Güneyine gerçekten ihtiyacımız var mı: Hispanik Gigolo? Aktör hayır oysa, oyuncu şimdi ve sonra zengin zengin 80 yaşındaki karısı (Renee Taylor tarafından Renee Taylor yapımı rolü) tarafından boşaltılan orta yaşlı altın maden kazıcısı Maximo gibi palyaço panache'yi biraz yanıp sönerse bile, Dweeby Michael Cera'nın kılığında görkemli bir kameoyla daha genç bir model için. Bu atılan kahraman, her şeyin yarısını alması gerektiğini protesto ettiğinde, kısa süre önce karşılaşacağı o, prenuptial bir anlaşmanın olduğunu hatırlatıyor. İmzaladığı şeyin aslında bir "prenup" olarak adlandırılan bir şey olduğunu söyler. Karışıklığı, Affordable Care Act (Affordable Care Act) ve Obamacare'nin aynı ve aynı olduğunu fark etmeyen seçmenlerin aksine değildir ve hemen hemen komiktir.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Aynı zamanda, tam anlamıyla bir R-dereceli romp olarak daha uygun olabilecek bir ava gerek yok, bunun yerine beceriksizce bir PG-13 çocuk getirme seçtik. Artık parasızlık, kahrolası kızkardeş Sara (Salma Hayek) ile hareket ediyor ve utangaç ve babasız 10 yaşındaki yeğeni Hugo (Raphael Alejandro) 'ya genç Casanova olmanın öğretmenliğini yapmaya karar veriyor. Elbette Maximo'nun bir nedeni var: Çocuk sınıfı ezici zengin bir dul eşe, sadece Raquel Welch olduğu için Raquel Welch'e benzediği - ve onun sonraki belirlenmiş şeker annesi olmasına karar verdiği zengin bir dul annesi var.

  Bu demek oluyor ki, farklı derecelerde saçmalık ve aptallığa sahip kuşkulu nesiller arası mizaha maruz kalıyoruz. Bir tarafta, kepçe ve osuruk şakaları da dahil olmak üzere pervasızca çocuksu iddiaların yanı sıra, Derbez'in bulaşık yıkamamasını önlemek için doğrudan Capan Crunch tahılını ve sütünü ağzına döktüğü bir şakası var. Öte yandan Maximo, sözde sahte sözde tavırlar kullandığı ve Hugo-aka'ya "Minimo" - bayanlara deli edecek bir "seksi yürüyüş" yapmanın nasıl bir gösterileceğini gösterdiği gibi, diğer tarafta daha akılcı bir espri anlayışı var. Amcası, koltuğuna tanık olan kadınların "Yatakta harika olmalı" diye düşündüğünü açıklarken Hugo gülümser; "Ben yatağımda çok iyiyim. Ben artık işemekten başka bir şey yapmıyorum. "

  Sözlü çıkıntıları böylesine cazip bir şekilde denemek, Derbez'in görüş gangliyonlarından çok hoşnut görünmesinin nedeni olabilir; örneğin, Maximo, düzenli olarak bedensel suiistimalin alındıktan sonra ya da yeğeninin yatak odasında düz sızdıran hava yatağında uyanış tekrar eden görüntüsünde olmak gibi . Ayrıca, erkeksi yaprak dökülmesine ilişkin varyasyonun "40 Yaşındaki Bakire" adlı klasik sahneye hiçbir yere yakın olmadığı bir spa ziyareti var.

  İngilizce konuşan seyircilere geçme şansını artırmak için Derbez'e, Welch'in dikkatsiz çalışan şoförü Rob Corddry, Rob Riggle ve Rob Huebel gibi birkaç ikinci Hollywood muzu da katıldı ve Maximo'nun peşinde koşan iki gülümsüyordu. Anlaşma ve Kristen Bell, pençe görünüşü deli bir kedi hanımefendi olma izlerini taşıyan dondurulmuş bir yoğurt dükkanının aşırı neşeli bir yöneticisi olarak.

  REKLAM

  Ancak, muhtemelen Ken Marino, "Baş Isıtmalı Amerikalı Yaz" başlığını çizen yönetmenliğini yapan Rob Lowe'yi, Linda Lavin'in cana yakın araç gereçleri için kol şekerleme imkanı sağlayan bir erkek tılpanı Derbez'in parıltısı olarak getirmeye ikna etmiş olmalıydı Kim rol oynamaya şımartmaktan hoşlanır. Oyuncuya başka üç tane Rob daha eklenmedi, çünkü bir kereliğine Brat Pack üyesi kendisini ciddiye almama becerisini kusursuz bir şekilde tamamladı. Sonuç olarak, filmin her fırsatta başını çeken endişeli-to-lideri ağırlıyor. Bir pizza teslimatçısı olarak rol alan Lowe, taşıdığı kutunun "ekstra geniş bir sosis" bulunduğunu ilan ederek kıkırdama yapmayı başarıyor.

  Hayek gelince, düz bir kadın olarak boşa olsa bile, her zaman hoş karşılanıyor. Fakat filmin pacing'inin, alkol kaynaklı, şarkı-ve-dans numarası olmaksızın, hiçbir yerde ortaya çıkmayan ve fazla katkısı olmayan, karakterinin saçlarını dökmesine ihtiyaç duyduğunu kanıtladığı takdirde, daha iyi sunulması daha iyi olurdu. Ve beni caddede sinema salonlarını sallayan seksi yürüyüşe başlamama izin verme - yanıltmacılarla birlikte, natch.

  Sonuç olarak, "Latin Sevgilisi Nasıl Olunur?" Komedisi olmayı bilmiyor - en azından 21'inci yüzyıl değil, dopey çift entender'lardan kurtulup para karşılığı aile bağlarının önemini arttıran bir komedi. Esas olarak kendi izleyicilerinize cinsel taciz ettiğinizde samimi bir kalp-çekici olmak zordur. Kim bilir? Katılımcılar sadece bir sınıf davası açabilirler.

  Diğer Adları:

  How to Be a Latin Lover

  Yayın Tarihi:

  28 Nisan 2017

  Senaryo:

  Chris Spain, Jon Zack

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?