film izleme sitesi
Houdini and Doyle 1. Sezon
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
303 Görüntülenme

Houdini and Doyle 1. Sezon

20. yüzyılın başında Metropolitan Polis, tuhaf vakalarla boğulmuşlardı; bu nedenle, New Scotland Yard'la çözülmemiş ve açıklanamayan suçlarla iş birliği yapan Houdini ve Doyle'un da aralarında bulunduğu yabancılar haline döndüler.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
Alternatifler
MObil

OPEN

OKRU

MANGO

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  1.BÖLÜM
  Maggie'nin Redress'i
  Houdini, Doyle ve Adelaide, meşhur Magdalene Çamaşırhanelerinden bir rahibenin öldürülüşünü soruşturuyor. Bir tanık, katilin rahibe tarafından işkence gördüğü genç bir kadın olduğunu iddia ediyor; ancak 6 aydır öldü.

  2.BÖLÜM
  Adharma'nın Tablosu
  Houdini, Doyle ve Adelaide başka bir olağandışı davayı araştırıyorlar. 12 yaşındaki bir çocuk, geçmiş bir hayatla kendi cinayetinden intikar aldığını iddia ederek belirgin bir seçim hakkına sahiptir.

  3.BÖLÜM
  Manus Dei'de
  Bir iman şifacı tarafından halka açık bir vitrinde, kalabalığın içinde bir heckler esrarengiz bir biçimde vuruldu. Houdini ve Doyle, iyileştiricinin iddia ettiği gibi Tanrı'nın gücünü kanalize edip etmediğini araştırır ve eğer öyleyse Doyle'un ölmekte olan karısına yardım edebilir mi?  4.BÖLÜM
  Spring-Heel'd Jack
  The team go in search of a mysterious phantom stalking the people of London, said to have demonic eyes and the ability to perform gravity-defying leaps. Is it a case of mass hysteria or an entity feeding off fear?


  5.BÖLÜM
  The Curse of Korzha
  A travelling medium who uses her psychic gifts to solve crimes has Houdini frustrated, as he can't figure out her tricks. Doyle feels she may be genuine, so he is mortified when she predicts the end of Adelaide.

  6.BÖLÜM
  Nethermoor'un Canavarları
  Diğer dünyevi varlıklar ile korkunç bir karşılaşma sonrasında, bir adam uzaylıların karısını kaçırdıklarını iddia eden bir alanda uyanır. Doyle kendi karşılaşması sonrasında ekibin gerçekten orada olanı keşfettiğini söyleyebiliriz.


  7.BÖLÜM
  Bedlam
  When several people are scared to death clues lead the team to the notorious Bethlem Hospital - with which Doyle has a disturbing connection. Doyle starts losing his grip on reality, is he going mad or is he the next victim?


  8.BÖLÜM
  Strigoi
  Doyle'un iyi arkadaşı Bram Stoker panik içinde evinde göründü, vampir avcıları onu vampir düşünerek öldürmeye çalışıyorlar. Ekip bir cinayet davasını araştırırken Stoker'in ne kadar gizli gizli gizli tuttuğunu merak etmeye başlarlar.

  9.BÖLÜM
  Nekromanteion
  Ekip, bir homicidal poltergeist raporlarından sonra Kanada'ya gidiyor. Diğer paranormal uzmanlarla tanışıyorlar ve bunlardan biri olan Thomas Edison, onlarla Necrofon'unu gösteriyor ve onunla birlikte ölülerle konuşabileceğini iddia ediyor.


  10.BÖLÜM
  LaPier'in Pall'ı
  Ontario'daki küçük bir kasabada bir bakan, şiddet belirtisi olmaksızın köyündeki herkesin öldüğünü bulmak için uyanır. Bu cezalandırma, geçmişteki kötülükler için miydi, değilse, Tanrı'nın adamının niçin bağışlandığını da başka ne açıklayabilirim?

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?