film izleme sitesi
Hızlı ve Öfkeli 7
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 514 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 7

Hızlı ve Öfkeli 7 Türkçe Dublaj izle 1080p "Furious 7" görkemli bir overcompensation, onun yaygın geçmişi hakkında endişe duyan bir film, sıradan izleyici Tokyo operasyonunun kabarcıklarının üst üste nasıl sürüklendiğini kaçırabilecek. Lee Daniels'ın vurduğu TV dizisi "İmparatorluk" da olduğu gibi "Furious 7" de kır saçmalığa ihtiyaç duyan durumlarla doludur, ancak Daniels ve sabaha kadar sabun öncesi Aaron Spelling dahi, "f- K outta here! "Tarz şöhretleri yönetmeni James Wan ve yazar Chris Morgan istihdam ediyor. Hızlı ve Öfkeli 7 filmini hd izle

Serinin bu taksitinin üstünde durmak, kendi Çerez Lisansı, Dominic Toretto (Vin Diesel) 'dir. Taraji P. Henson'un "İmparatorluk" üzerine oynadığı Cookie gibi Toretto, sevdiği kişileri pahasına korur. Bütün filmi intikam almak için harcıyor. Franchise'le tanışık olmayanlar neden olduğu konusunda kendi cihazlarına bırakılacaklar. Hızlanmaya başlamak için "Hızlı ve Öfkeli Olanlar İçin Son Zaman" metni yoktur ve başlığında "7" olan bir filmden beklenmemelidir. "Hızlı ve Öfkeli 6" görüntüleyenler, ana karakterlerden biri olan Han'ın (Sung Kang) Tokyo'nun ölümünün sona ereceğini bilecekler ve bu yeni taksitteki hareketini başlatıyorlar. Tokyo'dan gönderilen bir paket Toretto'yu ve yoldaşları Brian'ı (Paul Walker) darbelere darbe ile vurduktan sonra Toretto bir bağlantıyı algılar ve derhal kan çıkarır. Furios 7 izle

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bomba ve Han'ın ölümü, Toretto'yu ve kohortlarını bulmak için Luke Hobbs'un (Dwayne "The Rock" Johnson) bilgisayarını kesmek olan ilk İngiliz işadamı Deckard Shaw'dan (Jason Statham) nezaketen. Hobbs'ın bu bilgileri var - çünkü "Hızlı ve Öfkeli" üzerine son kez - Hobbs'un DSS ajanı, Toretto'yu ve şirketi, Deckard Shaw'ın kardeşi Owen (Luke Evans) tarafından yönetilen bir paralı askerlik organizasyonunu almasına yardım etmek için pratik olarak şantaj yaptı. Hobbs, bu işte başarılı olmak ve Owen'ı öldürmek için Toretto Takımının iki film satın aldığı suç kayıtlarını temizledi. Bu bilgiye sahip olmak için Hobbs, Deckard tarafından "Furious 7" nin sayısız dövüş sahnesinden birinde ağır yaralandı.

  Torhetto, Brian, IT kullanıcısı Tej (Chris "Ludacris" Köprüler), pürüzsüz konuşan Roman (Tyrese) ve Dominic'in ortağı Letty (Michelle Rodriguez) gibi ekibini yeniden bir araya getiriyor. Letty'nin hafıza kaybı var, çünkü daha önce "Hızlı ve Öfkeli" filminde patladı ve öldüğü tahmin edildi. Dominic'le yaşadığı romantik hayatı hakkında hiç bir şey hatırlamasa da, hafızasına tekrar kavuşacağını ümit ediyor.

  Filmdeki en büyük çarpıtma, Ronda Rousey ile Michelle Rodriguez arasında değil, iki erkek arasındalar. Deckard, Toretto'nun neresinde olursa olsun, cezalandırma talep ederek ve Torino'nun planlarına maymun anahtarları atmak için yönetir. İkili arabalarını sürekli birbirlerine çarpıp enkazdan atıp borular, yumruklar ve ayaklarla kavga ederler. Korkunç, sanki Deckard'ın Toretto'da bir izleme cihazı varmış ve onu sersemli bir aşık gibi dolaşıyor gibi görünüyor.

  İzleme cihazlarından söz ederken, "Öfkeli 7" sadece bir tane içermiyor, film tarihindeki en güçlü casus cihaz. Şu anda Jakonde'nin (Djimon Hounsou) elinde, gözlem kameraları, cep telefonları ve gökyüzündeki diğer gözler herkesi izlemek için kullanıyor. Toretto'nun ekibi, Deckard'ı izleyebilmek için onu almak için "kiralanmış", ancak Toretto'nun "Ben burada durup onun beni bulmasını bekleyeceğim" notlarını veriyor olsa da, benim gibi yaşlılar benimle kutsanmamalıydı. Snake Plissken'in kendisi Kurt Russell'ın bir görüntüsü. Russell'ın Bay Nobody bilgisi sağlamıyor ve Toret bunu almak için cihazı kullanıyor. Klasik bir Kurt Russell karakteri ve Gershwins bir kere sorduktan sonra "kim daha fazla şey isteyebilir?" Filmi sadece gece görüş güneş gözlüğü takarak çaldı.

  İzleme aracı, Ramsey (Nathalie Emmanuel) adlı güzel bir programcı ve temelde Los Angeles'ı seviyeleyen nihai bir savaşı oluşturmak için yeterli düşmanla geliyor. Bütün bu katliamın ortasında "Furious 7", saçmalamaya uygun araba pornosu ve çok sayıda bikini örten kadın için zamanı buluyor ve bu da "Baby Got Back" filminin bir Zucker-Abrahams-Zucker parodisi gibi görünüyor. Ramsey bile, Yani araba metalini yalamayınca ve kasıtlı yıkımdan nefret ederken.

  Arsanın yüzeyini çizmedim. Bununla birlikte, filmin ana kaygısı izleyicileri aksiyon dolu bir sıkıştırıcıya sokmak olduğundan önemli değil. Hırsız kamera numaralarıyla "Sinsice", "Konjuring" ve "Testere" gibi filmlerde beni rahatsız eden Wan, nihayetinde stiliyle eşleşen doğru projeyi buldu. Dövüş dizileri olağan hızlandırılmış kinetiklere sahipler, ancak Wan onları çerçeveliyor ve takip etmeleri zor değil. Araba sahneleri de aynı derecede yetkin. Ve aksiyon dizisi üzerine aksiyon sekansı kazandıran filmin orta kısmı, yıllardır gördüğüm en özlü ve heyecan vericidir. Karakterlerinin çizgi roman arkadaşlığına uyması için adrenalin ve görsel bir mizahla titreşir.

  Görünüşleri seride birçok girdiye uzanan aktörler, birbirleriyle karakter süren, yaşanmış bir rahatlığa sahiptir: Hepsi, Toretto'nun reklamdaki sevimsiz çizgide bahsettiği "aile" olarak inanılabilir. Bu son derece eğlenceli bir film ve film yapımcıları akıllıysa, bu yüksek nottan vazgeçecekler.

  Son bir şey: "Furious 7" filmi filme çeken bir otomobil kazasında öldürülen aktör Paul Walker'a muhteşem bir haraç vererek sona eriyor. Dizideki görüntüsünün bir montajından önce, ilk filmin geri çağrılması ve Diesel ile Walker arasındaki bazı ihale diyaloğu var. Wan'ın kamera daha sonra otoyolun bölünen havai bir atış yakalar. Diesel anlattığımız gibi, iki potansiyel otomobilin Robert Frost'un "The Road Not Taken" in görsel bir sunumu gibi farklı yönde ilerlediğini görüyoruz. Walker, yedi filmin altısında yer aldığından, North Star'ın eşdeğeri . Gelecekteki taksitler, Kuzey Yarımküre'nin yukarı doğru bakışının gökyüzünde eksik olduğunu bulacaktır. Dolayısıyla bu haraç hem serilerde hem de aktör taraftarları için çok duygusaldır, çünkü kurgusal "Öfkeli 7" Walker'ın gittiğini bildiğini biliyormuş gibi.

  Ve yine de, bu bilginin rahatsız edici bir görüntüleme için yaptığı anların filmde olduğunu itiraf etmeliyim. Daha kısır araba çöker ve patlamalarının bazıları huzursuz hatırlatıcılardır ve film Walker'la sahnelerde herhangi bir paralellik uyandırmamaya dikkat ederken, zamansız ölümü asla aklımdan uzaklaşmamıştır. Bu bir eleştiri değildir; Dediğim gibi haraç harikadır ve film çok eğlencelidir. Araba kovalamalarını o kadar beğenmekten bazen suçlu olduğumu bildiren sadece bir onay. Mesafeniz değişebilir.

  Diğer Adları:

  Furious 7

  Yayın Tarihi:

  03 Nisan 2015

  Senaryo:

  Chris Morgan, Gary Scott Thompson

  Ödüller:

  1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 24 ödül & 28 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?