film izleme sitesi
Hızlı ve Öfkeli 6
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 536 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 6

Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Dublaj izle Muscleheads ve kas araba fanatikleri kendi "Star Wars" veya "Star Trek "'i hak ediyor ve Hızlı ve Öfkeli filmler faturaya uyuyor gibi görünüyor. Tıpkı uzun zamandır devam eden bilimkurgu videoları gibi, süper kahramanca sokak yarışçılarıyla ilgili bu destan aslında dostluk ile ilgilidir. Tüm süslü adlandırma ve çılgınca gösteri, yalnızca çocuksu bir kitleyi mahcup etmeyecek şekilde temel öğelerin oluşturulmasına yardımcı olmak için hazırlanmıştır. İşe yarıyor. Minyatür ayı ayıları tarafından yeniden düzenlenen Vietnam Savaşı'nı izlemekten vazgeçseler de, 10 yaşındaki benliğimin Han Solo'ya ve Prenses Leia'yı "Jedi'nin Dönüşü" nde öpüşmesine tolere edebileceğini düşünmüyorum. Furios 6 filmini full hd izle

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Dolayısıyla, "Hızlı" sinemaların tartışmalı en duygusal olan "Hızlı ve Öfkeli 6" ile birlikte. Düzenli oyuncular, 40'a yaklaşıyor ya da kırk yaşlarına yaklaşıyor. Bu seri 12 yıl önce başladığında hala sıcak genç Hollywood'u canlandırabiliyorlardı. O günlerde bir genç ya da o günler arasıymış olan kimse, bu fotojenik kerpetenlerin serin bir örneğini bulma fikri, muhtemelen kira ve vergiler üzerinde terliyor. "Hızlı 6", gençlerimin TV simgelerinin yıldızlar arasında isimlerini imzalamalarını sağlayarak, boğazımın içine bir miktar koyan "Star Trek VI" ya benzer bir sunum yapmak istiyor. Yine de, "Hızlı 6" hala soğukkanlı ve çocuklar için acımasız.

  Açılış kredilerinde, serinin her tarafından anları bir araya getiren bir dizi yıldızlı yıldız paean olur. Paul Walker ve Vin Diesel'i ilk günlerde biraz daha ince, daha hızlı ve daha hafif görüyoruz. Çeşitli beatdown'ları, jiggling bikini ve araçsal katliamları jenerik bir hip-hop parçasının atışına bırakıyoruz. Justin Lin, eğlenceli bir bombardıman yönetmeni, ama akıllıca duygusu, bu çöp kutusunu çöp sanatında kullanabileceği kilit alanlardan birinde kayboluyor: film müziği. Ünlü müziği gözden geçirdim ve Ray Charles ve Norah Jones'un koşu, kaş çatma, kıç kıçını tokatlamak ve öldürmekten usulca "Here We Go Again" diye crooning yaptığını hayal ettim. Bu seferki, sokakta yarışan, çetme takımı çevrilen bir takımın üyeleri, uluslararası bir terörle mücadele manşetesine yardım etmek için emekli olacak. Hepsi şu anda uzak tropikal gizliliklerde yaşayan milyarderlerdir, onlara federallere yardım etmeleri için neyi ikna etmeliyiz?

  Evlerinden birisi, uzun ölülerin şüpheliler arasında fotoğraflandığını düşünüyordu. Görünüşe göre Letty (Michelle Rodriguez) yaşıyor. Vin Diesel'in "Hızlı" Bir ve Dörtlükteki kız arkadaşıydı; İkincisinde, bir uyuşturucu başkânının kölesi tarafından öldürüldüğü tahmin ediliyordu. Letty nihayet canlı olarak ekranda gösterdiğinde, diğer sinemaseverler arasında soluk solucanlar ve sesler vardı. Şimdi, ben de bundan bahsediyorum! Bunun gibi uzun süredir devam eden bir imtiyaz, dostluğun aşinalık ve rahatlığı ile ilgilidir. Kayıplar, keder ve özlem aralıkları, girişler, çıkışlar ve büyük toplantılar var. Suç operasyonlarının bu gülünç döngüsünü kimse seviyorsa, Rodriguez'in kaş çatısı gibi gülümsemesinden on kat güzel olan şeyleri sevdikleri için (ki bu da oldukça kendinden hoş görülüyor). Vin Diesel'in mermer ağızlı karizması ve Paul Walker'ın ciddi aku mavi gözleri (çerçeveli, filmin en ateşli motif kırmızı cezaevi çubukları arasındaki en muhteşem atışında) seviyorlar. Sidemen Chris "Ludacris" Köprüleri ve Tyrese Gibson arasındaki korkunç ama sevimli bir şaka yapan şarkıyı seviyorlar. Han (Sung Kang) ile Gisele (Gal Gadot) arasındaki utangaç, tatlı sevgiyi seviyorlar. Bu şovların birbirleriyle boğuşma biçimlerini seviyorlar ve Dwayne Johnson (Rock Theatre) ve ilk zamanlayıcı Gina Carano ("Haywire") gibi görece yeni başlayanlara boktan konuşma kıvrılmalarını başlatıyorlar. Bu ürkütücü insan şeylerini seviyorlar ve izleyicileri bir daha asla zevk alamayacakları olasılıklara karşı zorlamak için onlara zaman zaman vermekten vazgeçmek, daha sonra bunları canlandırıcı bir gelişme ile anlatı ölülerinden geri getirmek, film yapımcısının görevi.

  Vittorio De Sica bu sinyallerden birine çarptı. Her yönetmen, bir baba tarafından De Sica'nın "The Bicycle Thief" adlı filminde bir oğlu neredeyse kaybetme biçimini ve yaşlı bir adamın "Umberto D" adlı filminde bir köpeği neredeyse kaybetme biçimini incelemelidir: Kalp atışı ve sonra yüreklilik. Yeni bir Hollywood örneği polis radyosuna bütün gece bağladıktan sonra, Donut yiyen yassı ayak Al Powell'ın canı sıkı toplantısı ve "Die Hard" ın sonunda New York polis John McClane'i vurdu. Luc Besson'ın klasik "La Femme Nikita" ve "The Professional", son karşılaşmalar için birbirlerine bakan devasa yakın çekimlerle, oyunun geçtiği iki insanın umutsuzca aşağısına bahse girer.

  Şiddet sıkıcı. Büyük aksiyon filmleri, nasıl ve ne olursa olsun, onu korumak için hayat ve itiş ile ilgilidir. (Bu durumda, Welshman Luke Evans'ın oynadığı bıyık kovan kimdir, Jude Law'un en kötülük bölümüne benziyor ve Leonardo DiCaprio püre oluyor.) Modern aksiyon filmleri, pornografik açıdan çokça karıştırıyor; Hayat bölümü. Gerçek hüner, her anın hayatını ve kavgayı kaynaştırmaktır. "General" de, Keaton'ın kendisini kurtarmaya yönelik her insanın hareketi, neden tasarruf etmeye değer olduğunu bize tam olarak anlatır.

  En gelişmiş teknoloji olan "Hızlı 6", mükemmel bir aksiyon filmi değildir. Bulaşıcı grup kimyasını tetikleyen bir döküm de dahil olmak üzere tüm malzemeleri vardır, ancak doğum çok iştigalidir ve eylem dizileri, (Keaton / Jackie Chan'ın absürd icat seviyelerine rağmen) uyuşturucu şok ve korku taktikleri ile meşguldür; bakım. "Hızlı 6'ya kadar", otoyoldan aşağı doğru yanlış bir şekilde hızlanan bir tankın bana Benadryl hissi verebileceğini düşünmemiştim. Filmdeki ikinci en heyecanlı sahne, izleyicilerin (kasıtlı) kahkahalar ve alkışlar çeken bir Rock / Diesel etiket ekibi güreşi hareketidir. Ama daha sakin bir anı buluyor: ana karakterini bayat bir dua için bir araya getiren bir aile barbeküsü. Görünüşe göre, bu eski sokak serserileri, bir sokak çetesi tarafından sağlanan şartlı ve hain tür değil, gerçek bir aileye doğru büyüyor. Bu sahnenin hemen üstünde, film yöneticilerinin cinayetten daha az şey için hala oturduklarını düşünemeyen çocuklar, mutlaka çocukları memnun etmek için tasarlanmış bir uçurum patlaması şiddeti geliyor. "Hızlı 6" katı bir oyundur, ancak bir insan dokunuşunun nadir bulunan bir şey olduğunun fark edilmesi harika olmuş olabilir ve onu aldığınızda bir yumruk tutmaya gerek yoktur.

  Diğer Adları:

  Fast & Furious 6

  Yayın Tarihi:

  24 Mayıs 2013

  Senaryo:

  Chris Morgan, Gary Scott Thompson

  Ödüller:

  9 ödül & 21 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?